Het is inmiddels de tweede dag van de actie door medewerkers, waarbij de bond heeft aangegeven dat het om een wilde actie gaat. Na 15.00 uur verlaten de verpleegkundigen hun werkplek, en de rest van de middag en avond zullen er geen medewerkers meer op de werkvloer aanwezig zijn.
De situatie wordt steeds ernstiger, vooral als de regering niet snel ingrijpt. Er is geen dispensatie verleend door de bond. Dit is bevestigd aan Suriname suriname. De vele toelagen worden nog steeds niet uitbetaald, wat de situatie verder verergert.
De bond heeft aangegeven bereid te zijn om in gesprek te gaan met de overheid om de kwesties die dringend aandacht behoeven te bespreken. Daarbij wordt gewezen op de complexiteit van de problemen, waarbij zowel de medewerkers als de leiding en de minister betrokken zijn.
De overheid heeft verzuimd om de kledingtoelagen en de vaste aanstellingen voor de medewerkers te regelen. Volgens onze bron moet de minister de rechtspositie van de medewerkers in orde maken en is het belangrijk om gekwalificeerde personen aan te nemen. Daarnaast is er een groot tekort aan arbeiders op de werkvloer, wat de druk verder vergroot.
Dinsdag vond een lang gesprek plaats tussen de minister en de bond. Tijdens dit overleg werd benadrukt dat het ministerie zijn taken moet vervullen. Bovendien is er nog steeds geen directeur voor de stichting, aangezien de vorige directeur, Surgion Misiedjan, financiële middelen van de stichting heeft ontvreemd. Na deze diefstal is hij niet meer verschenen, waardoor de situatie binnen de stichting alleen maar complexer is geworden.
- Fernandes lanceert mobiele game..
- BOLO-sportcomplex Leiding 9A vernoemd naar Jules Ajodhia..
- Open brief Foundation Efficiëntie in educatie, onderwijs en…..
- Amoksi: “Investeren in vroege ontwikkeling van kinderen dra…..
- Zelensky: Rusland valt Oekraïne met 150 drones aan ondanks …..
- HAVO-1 krijgt nieuw ICT-lokaal..
- Bewoners Esther Stichting in de gelaten door verpleegkundig…..
- CHS informeert PO’s kandidaatstelling..
- Eerste editie Poëzieweek: Unieke kans voor jonge dichters..
- Suriname toegetreden tot Caribische overeenkomst met Africa…..
- A20-voorzitter Reyme, pleitbezorger voor militairen..
- VHP-ondervoorzitter Gajadien: “Geen belastend bewijs tegen …..
- Amerikaanse rechter houdt Trumps transgenderverbod in leger…..
- Gitaar virtuoos, onder andere, Harold Biervliet heengegaan..
- Studenten belangen organisatie vraagt politici niet te soll…..
- EZ heeft graag ondernemerschap als vak op school..
- Ramdin: “Het is niet aan de VS om te bepalen wie OAS secre…..
- Leerkrachten zat van extra vakken op vo-scholen: “We worden…..
- Andrew Baasaron lijsttrekker A20 DNA-kandidatenlijst; samen…..
- Minister Ramadhin waarschuwt voor ‘wondermiddeltjes’..
- John Krishnadath ondervoorzitter Caribbean Football Union..