De medewerkers van de Esther Stichting hebben inmiddels hun hersteltoelage ontvangen. Daarmee is een einde gekomen aan een periode van ruim twee maanden van onzekerheid. De regering heeft gehoor gegeven aan de noodkreet vanuit de stichting, waardoor de reguliere werkzaamheden bij de zorginstelling inmiddels zijn hervat.
ADVERTENTIE
Hoewel het personeel weer aan het werk is, verkeert de Esther Stichting nog altijd zonder formele directie. Verwacht wordt dat pas na de komende verkiezingen een nieuwe leiding zal worden aangesteld, afhankelijk van het beleid van de nieuw te vormen regering.
Volgens de personeelsbond is afgesproken dat de hersteltoelage aan het eind van deze maand structureel in de salarissen van de medewerkers wordt verwerkt. De eerder aangekondigde vakbondsacties zijn vooralsnog opgeschort. Desondanks blijven er binnen de organisatie nog enkele urgente vraagstukken spelen.
De verwachting is dat deze op korte termijn met de relevante autoriteiten besproken zullen worden. De bond benadrukt dat zij de ontwikkelingen nauwlettend zal blijven volgen, in het belang van het personeel en de continuïteit van de zorgverlening.
- DNA-kandidaat aangehouden voor cocaïne in pakket: partij re…..
- Minister Dasai niet op de hoogte van skalians op Afobaka-st…..
- AZP eert verpleegkundigen op Dag der Verpleging..
- Kan nieuw leiderschap een duurzaam pad uitzetten?..
- Eddy Wilson wint vierde Roger Boyce World Cup..
- Trump begint Midden-Oostenreis met reeks deals in Saudi-Ara…..
- Politie onderzoekt verdachte verstrekking van 40 oproepings…..
- CBvS-governor: Valutaveilingen geen directe poging verlagi…..
- Bewoners Esther Stichting geïnformeerd over stemproces..
- Grafruiming tussen wet en praktijk (1): ‘Er is nauwelijks n…..
- Kapitein van Coeroeni: “President Santokhi behandelt ons al…..
- Politie onderzoekt onregelmatigheden bij verstrekking oproe…..
- Staatsbegrafenis gewezen president Jules Albert Wijdenbosch..
- Ex-vriendin steekt ex vriend..
- SPWE rondt training Basis Ondernemerschap succesvol af..
- Oplevering nieuw gebouw campus village betekent geen uitbre…..
- Akiemboto daagt Brunswijk uit voor nationaal debat..
- Baasaron gaf Bondru toestemming om foto te gebruiken voor b…..
- Para-plantages protesteren tegen bezoek president Santokhi..
- Wereldwijde beurzen schieten omhoog na tariefverlaging VS e…..
- Animatieprogramma ‘Mi tori’: Over identiteit en het durven …..