De situatie binnen de Esther Stichting is recentelijk geëscaleerd, nadat het personeel besloot het werk neer te leggen, waardoor de bewoners zonder zorg achterbleven. Deze actie is bijzonder zorgwekkend, aangezien het indruist tegen de verantwoordelijkheid die de medewerkers hebben tegenover de kwetsbare mensen die afhankelijk zijn van hun zorg.
Een bijkomend probleem is het gebrek aan communicatie tussen het personeel en de verantwoordelijke instanties, zoals de vakbond of het ministerie van Sociale Zaken en Volkshuisvesting (Sozavo). Goede communicatie is cruciaal, zeker wanneer er knelpunten optreden. Het blijkt dat minister Ines Pané pas later werd geïnformeerd over de situatie, wat vragen oproept over de interne communicatie binnen de organisatie en tussen de medewerkers en het ministerie.
Minister Pané deelde haar zorgen hierover in een bericht aan Gloria Bottse van Tra Fas’ De, die ook het probleem publiek maakte. Bottse heeft samen met enkele vrienden geprobeerd om de bewoners bij te staan en noodhulp te bieden, wat de snelle reactie van de gemeenschap benadrukt. Dit toont niet alleen de urgentie van het probleem, maar ook de afhankelijkheid van lokale initiatieven wanneer formele structuren tekortschieten.
[embedded content]
Om de situatie te onderzoeken, heeft de onderdirecteur Maatschappelijk Werk zich ter plaatse begeven. Dit onderzoek moet een duidelijker beeld geven van wat er precies aan de hand is en welke stappen er genomen moeten worden om de zorg voor de bewoners snel te herstellen en te waarborgen dat een dergelijk incident in de toekomst wordt voorkomen.
Minister Pané benadrukt in haar verklaring het belang van de continuïteit van zorg, ongeacht de oorzaak van de onvrede. Ze onderstreept dat er een constructieve dialoog moet plaatsvinden, zodat problemen snel en effectief worden aangepakt en de zorgbehoevenden niet het slachtoffer worden van interne conflicten of miscommunicatie.
- Joerawan: ‘Regering moet directeur ontslaan voor rust en or…..
- CARICOM: ‘Ramdin als secretaris-generaal een historische mi…..
- BEP verwacht invloed Ramdin bij uitvoeren vonnissen..
- 200 percelen langs Libanonweg uitgegeven..
- Permanente expo Anton de Kom in Openluchtmuseum Nieuw-Amste…..
- Filipijnse oud-president Rodrigo Duterte gearresteerd..
- Project ‘Labor Market Alignment with New Industries’ moet d…..
- Filipijnse oud-president Duterte opgepakt wegens misdaden t…..
- PVV verslaat Broki met 4-0..
- Team Adhin wint Nationale Viertallen Kampioenschappen SBB..
- BRED Banque Populaire brengt beleefdheidsbezoek aan preside…..
- Na het koffiedik kijken…..
- Uitgifte van 200 percelen langs de Libanonweg..
- Alleen mensen die ergens naar streven zijn interessant..
- Cursisten vervaardigen regenbeschermkappen voor Telecomcont…..
- De (on)toegankelijke zorg..
- PVP daagt CHS en president voor de rechter wegens geweigerd…..
- Hof van Justitie: Jones moet uitspraken rectificeren..
- Spoed behandeling kortgedingen PVP en NOP..
- Verenigde Staten feliciteren Ramdin met verkiezing tot OAS-…..
- Separatisten vallen passagierstrein aan in Pakistan..