Vakbondsman Hugo Blanker.
Vanmorgen om 8:00 uur verzamelden medewerkers van de Anton de Kom Universiteit (AdekUS), aangesloten bij de bond van het Technisch- en Administratief Personeel van de Universiteit (TAPU), de Bond Personeel Medisch Wetenschappelijk Instituut (BPMWI) en het personeel van het Centrum voor Landbouwkundig Onderzoek in Suriname (CELOS), zich bij de ingang van het complex.
Het personeel verwachtte een loonsverhoging, die na de verhoging voor ambtenaren uiterlijk twee maanden later zou worden doorgevoerd. Het gaat om de 15% loonsverhoging die op 1 juni 2024 inging en een verdere verhoging per 1 januari 2025, inclusief koopkrachtversterking.
Hugo Blanker, voorzitter van de TAPU, zegt dat Shanti Venitiaan, voorzitter van het Bestuur van de Universiteit (BvU), heeft aangegeven dat de ministeries van Financiën & Planning en van Onderwijs, Wetenschap en Cultuur (MINOWC), verantwoordelijk zijn voor de betaling. Het Bestuur van de Universiteit kan hier niets aan doen. De medewerkers hebben na hun beraad besloten in actie te gaan tot de betaling is gedaan.
- Secretaris CHof: Ik was dictatorale houding voorzitter zat..
- Bibis gaat Amerikaanse ambassade contacten over mogelijke d…..
- Neelam Matadin denkt niet aan solocarrière..
- Tienermeisje ontsnapt na ontvoering..
- Tsang dringt aan op wetgeving om ‘blacklisting’ te voorkome…..
- Ease of doing business in Suriname: Mythe of mogelijkheid?..
- Unicum bij start tweede seizoen Suriname Major League..
- Eerstelijnszorg versterkt met nieuwe medische middelen en p…..
- Nieuw jeugdraadslid van Marowijne geïnstalleerd..
- Verdeelde peilingen voor presidentsverkiezingen in Ecuador..
- Overlopen met zetel niet langer mogelijk in DNA..
- Zeven DNA-leden officieel deel Suriname Conservation Caucus..
- Arena Politieke Partij dient zich aan..
- Diapura Nefrocentrum Tamansarie neemt Reverse Osmosis appar…..
- Eerste Surinamer afgestudeerd aan de Wereld Maritieme Unive…..
- Veel bewolking met af en toe wat zon..
- Medisch materiaal en prefab-poliklinieken voor eerstelijnsz…..
- Meteodienst: Afwisselend zonnig en bewolkt..
- Nieuw jeugdraadslid Xavier Dewassie aan de slag..
- Paul Somohardjo in Nickerie: “PL zal ex-vp Adhin gratie ver…..
- Ulrich Emilliano Morman (63) Amsterdam 22-1-2025..