De 22-jarige V.T., een inzittende die gewond raakte bij een eenzijdig verkeersongeval op de Ringweg Zuid, is op maandag 18 augustus 2025 in het ziekenhuis overleden.
Uit politieonderzoek bleek dat de wetsdienaren van het bureau Centrum zich, na een melding van het Command Center, op zondag 17 augustus 2025 naar de plaats van het ongeval begaven. Ter plaatse troffen zij twee personen aan, die later de inzittenden bleken te zijn. Omstanders hadden hen uit het voertuig gehaald nadat het van de weg was geraakt, en in een langs gelegen trens belandde.
Zowel V.T. als de andere inzittende raakten gewond en werden met een ambulance naar de Spoedeisende Hulp van het Academisch Ziekenhuis Paramaribo (AZP) vervoerd voor medische hulp. V.T. werd opgenomen op de afdeling Intensive Care van het AZP, waar het verkeersslachtoffer de volgende dag overleed.
Het vermoeden bestaat dat de 23-jarige bestuurder M.D. met een vrij hoge snelheid over de Ringweg reed en daarbij de controle over het stuur verloor. De zaak is overgedragen aan de afdeling Verkeers Onderzoek Unit Paramaribo (VOUP), die het verdere onderzoek zal voortzetten.
Mede-inzittende overleden na eenzijdig verkeersongeval Korps Politie Suriname.
- Bond SBB in actie: ‘Er wordt niet naar ons geluisterd’..
- Iwan Glenn Sandel..
- VS jaagt op Haïtiaanse bendeleider ‘Barbecue’: 5 miljoen do…..
- Voorlopige hechtenis Kromosoeto verlengd na uitstel SPSB-za…..
- Bond SBB legt werk neer uit onvrede..
- Hoge loonkosten en rentelasten drukken op begroting 2025..
- IJdele hoop..
- SAO en SIVIS bespreken stand van zaken met onderminister Ja…..
- Ouders bezorgd: “Onze kinderen slapen niet, de eindexamenre…..
- MAS waardeert leerlingen..
- Gewapende mannen schieten op deur en beroven zes bewoners i…..
- President Simons en premier Schoof bespreken samenwerking S…..
- Dasai waarschuwt voor alarmerende temperaturen..
- TCT-minister: ‘Burgers moeten kunnen rekenen op NVB’..
- Kunstenaar George Ramjiawansingh (1954–2025) overleden..
- Parmessar bij start begrotingsbehandeling: ‘Staatsolie onde…..
- Sozavo onderzoekt meldingen en aangiftes rond Moni Karta-ui…..
- ‘Begrotingsbehandeling krijgt prioriteit boven reces’..
- Volksgezondheid bespreekt medische wetgeving met interdisci…..
- Winnaar Rotary Student Excellence Award: ‘Niets komt van ge…..
- Casas pleit voor duidelijk luchtvaartbeleid om EU-blacklist…..