De 22-jarige V.T., een inzittende die gewond raakte bij een eenzijdig verkeersongeval op de Ringweg Zuid, is op maandag 18 augustus 2025 in het ziekenhuis overleden.
Uit politieonderzoek bleek dat de wetsdienaren van het bureau Centrum zich, na een melding van het Command Center, op zondag 17 augustus 2025 naar de plaats van het ongeval begaven. Ter plaatse troffen zij twee personen aan, die later de inzittenden bleken te zijn. Omstanders hadden hen uit het voertuig gehaald nadat het van de weg was geraakt, en in een langs gelegen trens belandde.
Zowel V.T. als de andere inzittende raakten gewond en werden met een ambulance naar de Spoedeisende Hulp van het Academisch Ziekenhuis Paramaribo (AZP) vervoerd voor medische hulp. V.T. werd opgenomen op de afdeling Intensive Care van het AZP, waar het verkeersslachtoffer de volgende dag overleed.
Het vermoeden bestaat dat de 23-jarige bestuurder M.D. met een vrij hoge snelheid over de Ringweg reed en daarbij de controle over het stuur verloor. De zaak is overgedragen aan de afdeling Verkeers Onderzoek Unit Paramaribo (VOUP), die het verdere onderzoek zal voortzetten.
Mede-inzittende overleden na eenzijdig verkeersongeval Korps Politie Suriname.
- Suriname ziet staatsschuld stijgen door CBvS-herkapitalisat….
- Jeugdige ingesloten ter zake oplichting en verduistering..
- Vier jeugddammers naar Caribische kampioenschappen..
- Ramsaran: ‘De beschermers van onze soevereiniteit’..
- Brad Pitt breekt records met nieuwe F1-film.
- Voormalig president Vizcarra in voorlopige hechtenis..
- Alcoholconsumptie VS op historisch dieptepunt.
- Braziliaanse vrouw in VS opgepakt en dreigt met uitzetting..
- MinOWC wil betere begeleiding van leerlingen richting einde…..
- Vruchtbaar werkoverleg wnd. korpschef en SPB.
- Hof van Justitie zet oud-ministers Amoksi en Raghoebarsing …..
- Tessa Leuwsha geeft Boni ontnomen identiteit terug..
- Newmont: incident ‘botsing zware machines’ wordt behandeld …..
- FDA keurt eerste aceclidine-oogdruppel tegen presbyopie goe….
- Hypocrisie in de Westerse politiek rond het label ‘terroris….
- Vuilophaal kost additioneel SRD 165 miljoen in 2025..
- Vergunningvertragingen domineren gesprek tussen minister La…..
- IDB-president bezoekt historische binnenstad Paramaribo..
- Van hyperinflatie naar stabiliteit: Braziliaanse valuta 194….
- ICJ bereidt laatste hoorzittingen voor in grensgeschil Guya…..
- DNA stelt speciale commissie ‘Jeugdzaken’ in..