De nationale eenheid van Suriname mag onder geen enkele omstandigheid worden aangetast, zegt minister Krishna Mathoera van Defensie. Volgens haar is de eenheid van het volk een fundament dat gekoesterd en beschermd moet worden. “Die eenheid mag niet verstoord worden. We moeten die koesteren en beschermen,” zei ze voorafgaand aan de wekelijkse vergadering van de Raad van Ministers.
ADVERTENTIE
Mathoera benadrukte dat ze zich haar hele leven heeft ingezet voor het bevorderen van saamhorigheid binnen de samenleving. “Geen enkele familie in Suriname bestaat uit slechts één bevolkingsgroep. We leven en werken in harmonie met elkaar. We zijn multi-etnisch, multireligieus en multicultureel. En dat respecteren we.”
Politieke verantwoordelijkheidDe minister waarschuwde dat verkiezingscampagnes het risico met zich meebrengen dat spanningen in de samenleving toenemen. In dat licht riep zij politieke leiders op om hun verantwoordelijkheid te nemen. “Leiders moeten het fatsoen hebben om de eenheid van het volk te bewaken. We zijn in de eerste plaats Surinamers, pas daarna lid van een politieke partij.”
Mathoera gaf verder aan dat ze zich diep verbonden voelt met het land. “Ik voel me nergens anders zo thuis als in Suriname.” Kritiek raakt haar niet, benadrukte ze. Haar focus ligt op het daadwerkelijk aanpakken van problemen. “Niet praten, maar doen,” aldus de minister.
- SAO en Self Reliance starten leertraject voor AutoBody Repa…..
- Brunswijk in Wanhatti: ‘Ik ben een echte leider, zoals geen…..
- Pentagon start met ontslag transgender militairen na beslis…..
- Leonie Henriëtte Alphonsina Dompig-Dulder (93) Paramaribo 8…..
- William Dawson (75) Paramaribo 8-5-2025..
- Taxiën door de politiek: Steve over verkiezingen en oude ti…..
- BEP stapt af van etnische politiek..
- Volksgezondheid waarschuwt voor neppe ozempic (semaglutide)..
- ECD: Winkeleigenaren moeten weegschalen ijken..
- Ravaksur Plus dreigt met acties na vastgelopen loononderhan…..
- NDP: Van beloftes naar beleningen – De financiële erf…..
- Ravaksur plus bereidt acties voor; geld dient op tafel gele…..
- Minister Ramadhin: Nefroloog Goerdat inde onterecht tiendui…..
- Minister Ramadhin beschuldigt DNA-kandidaat van aannemen va…..
- Minister Ramadhin opent politieke aanval op nefroloog Goerd…..
- Amafo reageert op klacht Chas Mijnals: ‘beschuldiging is be…..
- ‘Zusterteams’ Yelyco op koers voor eerste klasse finale..
- Concubinaat en buitenvrouwen: tussen recht en realiteit..
- Milieu Effecten Analyse niet meer gratis..
- Hoofdstembureau Sipaliwini ontvangt stembiljetten..
- Vrijspraak Henk Rommy voor moord is definitief..