Tekst en beeld John Zaalman
PARAMARIBO — Marwina en de Scholen Volleybalvereniging (SVV) zullen de strijd om het kampioenschap in de U19-jongensklasse van de Surinaamse Volleybalbond (Suvobo) met elkaar aanbinden. De ploeg uit Marowijne plaatste zich zaterdagmiddag in de Ismay van Wilgen Sporthal voor de eindstrijd door Gideon uit Saramacca twee keer in vier sets te kloppen. Beide halvefinalepartijen werden op één dag afgewerkt.ADVERTISEMENT
Jaïr Alimoenadi verheugt zich op de eindstrijd. “SVV mag zoveel zeggen als ze wil. We zullen ze bewijzen wie de baas is”, stuurde de captain van Marwina als waarschuwend geluid naar de opponent in de finale. SVV zit al een week in de wachtkamer sinds de clean sweep op Yelyco. De Marwina/Gideon-serie kon niet eerder worden afgewerkt wegens dengue-gevallen binnen de ploeg uit Saramacca.
“Niet dat we Gideon hebben onderschat, maar we waren beter”Marwina-captain Jaïr Alimoenadi
‘Oefenpartijen’
In de eerste ontmoeting werd met 25-19, 20-25, 25-14, 26-24 gewonnen, terwijl in de tweede partij werd teruggeveerd van een setachterstand: 19-25, 25-13, 25-19, 25-22. Alimoenadi had de overwinningen ingecalculeerd. “Het was meer een oefenpartij”, zei de captain tegen de Ware Tijd.
Alimoenadi vond dat de verloren sets het resultaat waren van “domme fouten”. “Niet dat we Gideon hebben onderschat, maar we waren beter.” Gideon gaf zich in ieder geval niet zonder slag of stoot over aan de ploeg uit het oosten.
Nadat teams elkaar in de openingsset tot 13-13 in evenwicht hielden, hielpen onder anderen aanvoerder Chalton Wirjopawiro, Shjamailo Soenda en Julian Rijsdijk het tij keren en Gideon de periode in haar voordeel te beslechten. Echter, Isaiah Olijfveld, Rafiel Bijeren, Gyles Black en Cheviro Tomopawiro hadden een andere kijk op zaken en hielpen Marwina de drie daaropvolgende sets in game 2 te winnen.
- Brunswijk: “Vertrouwen in de ABOP groeit dankzij geloofwaar…..
- Giovanni Ravenberg promoot veganisme: “Hoe schoner we eten,…..
- De Twa-Twa in de Kolenmijn..
- Verwarring met huis- en perceelnummers bij afgeven oproepin…..
- Bee: ‘Nieuwbouw onderstreept toewijding aan versterking dem…..
- Campus Village bij AdeKUS moet onderwijskansen vergroten..
- Habituele drinker veroordeeld voor bedreigingen van moeder..
- Bewolking, regen en onweer..
- Raghoebarsing over handhaving RVI: ‘we moeten geen domme re…..
- Vandaag en morgen nationale rouwdagen..
- “Geen strijd tussen VHP en ABOP om gronden te verdelen”..
- Lancering ‘Royalty’s voor iedereen’ verschoven naar 1…..
- Parbhoe ligt niet wakker van beschuldigingen..
- Bond Havenbeheer eist inzage in arbeidsovereenkomst Mangre..
- OPTSU-kandidaat Hijnes: “Suriname heeft behoefte aan nieuw …..
- Jim Hok: ‘Beseffen we dat we door olie straks mogelijk met …..
- Brunswijk opent aanval op NDP: “Leiders die het volk verlat…..
- Politie Suriname versterkt door VS training en HSI-onderste…..
- Dodelijke aanrijding Garnizoenspad: Bromfietser komt om het…..
- Man vernielt SWM-meter ondernemer..
- Staatsolie draagt ruim US$ 380 miljoen bij aan staatskas..