Assembleelid Marinus Bee van de Algemene Bevrijdings- en Ontwikkelingspartij (ABOP) toont zich bijzonder tevreden over het verloop van het democratisch proces in Suriname. “We zijn trots dat we als klein land opnieuw waarde hebben gegeven aan onze democratische keten. Dat de eerste vrouwelijke president is gekozen, toont aan dat we vooruitgang boeken,” aldus Bee tegenover Suriname suriname.
Hij benadrukt dat democratische transities niet vanzelfsprekend zijn. “We nemen het soms voor lief, maar een machtswisseling verloopt niet altijd zoals wij vaak denken. Toch is in Suriname bewezen dat we – ongeacht de uitdagingen – tot een succesvolle overgang in staat zijn. Dat maakt mij als democraat bijzonder blij.”
Volgens Bee heeft de ABOP zich volledig gecommitteerd aan het nieuwe regeerakkoord. “Wij zullen deze regering ondersteunen en leveren onze maximale bijdrage. Natuurlijk is het moeilijk om beleid te maken als het land in een financiële crisis verkeert. Maar als we gefocust blijven, eerlijk ons werk doen en blijven bijdragen, kunnen we samen succes boeken.”
Na vijf jaar het voorzitterschap van De Nationale Assemblee (DNA) te hebben bekleed, keert Bee nu terug als gewoon lid van het parlement. “Er is vertrouwen. Wij blijven onze bijdrage leveren aan de ontwikkeling van dit land,” zegt hij. “Het werk is nog lang niet af – Suriname verdient het dat we ons blijven inzetten.”
- Monumenten dreigen binnen 25 jaar te verdwijnen zonder dire…..
- Collectieve waanzin: Waarom Suriname haar psychosociale rea…..
- Parmessar: Regering-Santokhi laat financiële uitdagingen ac…..
- Volksgezondheid: ‘Geen verhoogd risico hersenvliesontstekin…..
- Suriname in de gevarenzone: waarom we onze economie digitaa…..
- SLM BLIJFT GEGIJZELD DOOR POLITIEK..
- DE BRANDWEER HELPEN?..
- De Wil van het Lot..
- Vaardigheden ME’ers aangescherpt tijdens training..
- Basya Tweeling: “Ontruiming Kamp 21 nodig om tweede Matawai…..
- Hassankhan en Boksteen pleiten voor hervorming verkiezingsp…..
- President: “Boeroe-verhaal deel groter Surinaams verhaal va…..
- Afrikaanse financiering moet groter deel olie-inkomsten in …..
- Minister Raghoebarsing roept op tot eenheid: “Stop met etni…..
- ENORME ACHTERUITGANG EN ONSPORTIEF VERLIES..
- Ondanks misstanden: Verkiezingen van 25 mei 2025 officieel …..
- Dikan: “We moeten nu werk van maken om de traditionele rech…..
- Regen in de ochtend, droog in de nacht..
- Oud-Oranjevoetballer Quincy Promes in Nederlandse cel..
- Baby van hersendode vrouw in Georgia geboren via keizersned…..
- Magdalena Victorine Bruining gehuwd Feller (80) Paramaribo …..