Vandaag heeft minister Harish Manorath van Justitie & Politie een werkbezoek gebracht aan het Korps Politie Suriname (KPS). De bewindsman werd verwelkomd door verschillende politie-eenheden, de Surinaamse Politiebond (SPB), korpschef Bryan Isaacs en de korpsleiding.
SPB-bondsvoorzitter Revelino Eijk heeft aandacht gevraagd voor de vernieuwing van het politie-uniform dat reeds jaren lang onderwerp van gesprek is, maar nooit van de grond is gekomen. Hij hoopt verder dat het bevorderingenbeleid goed wordt uitgevoerd om een scheefgroei te voorkomen.
Eijk vroeg Manorath zich te houden aan afspraken met het korps, zodat het niet zover hoeft te komen dat de bond het vertrouwen opzegt in de minister, hetgeen gebeurd is bij zijn voorganger, Kenneth Amoksi.
Isaacs ging in op de rol van de politie om de missie van het korps te verwezenlijken. Dat gebeurt door dienstbarheid aan de samenleving. Hij vroeg de manschappen om het werk met vaderlandsliefde uit te voeren.
De politie mag toewijding en zorg verwachten van minister Manorath; hij zal alle moeite doen om de middelen beschikbaar te stellen voor het korps zodat het werk naar behoren kan worden uitgevoerd. Manorath zei ook dat hij een onwrikbaar vertrouwen heeft in de politie.
- “Verdwenen” landbouw graafmachine na aangifte door LVV teru…..
- President Geerlings-Simons: “Nieuwe minister OW binnenkort …..
- Afschuw over uitspraken Van Dijk-Silos, Korpschef KPS verwe…..
- VSB moedigt deelname aan Guyane Excellence 2025 aan.
- Opmerkelijk – Marcela (47) geeft zo’n $100.000 uit om op Ba…..
- Een goede start, of toch nog steeds wensdenken! ..
- Palestijnse staat voorwaarde..
- Jeugdige voetbaldroom botst door gebrek aan sportfaciliteit…..
- Weetje van de dag – 26 juli 1847: Republiek Liberia onafhan…..
- Verwarde Braziliaanse vrouw verft haar kat met roze meubelv…..
- VN hekelt Guatemala vanwege ‘onmenselijke’ uitzettingen van…..
- Priester in Polen vermoordt dakloze man met bijl en door he…..
- Strafzaak tegen Daniëlle Veira begint 1 augustus..
- Romano Meriba: “We moeten samen zorgen voor veilige opvang …..
- Mouni Roy zingt met Chiranjeevi in speciale ‘Vishwambhara’-…..
- Buurtbewoners verzetten zich tegen goudverwerkingsbedrijf i….
- Drake en Central Cee vallen binnen met nieuwe track na ‘Wir…..
- Tyla stylet haar eigen haar vanwege het budget..
- Beyoncé en Jay-Z sluiten tweede hypotheek af op Bel Air-lan…..
- Triptii Dimri noemt Vicky Kaushal ‘inspirerend’..
- Dagblad Suriname, maandag 28 juli 2025..