Vandaag heeft minister Harish Manorath van Justitie & Politie een werkbezoek gebracht aan het Korps Politie Suriname (KPS). De bewindsman werd verwelkomd door verschillende politie-eenheden, de Surinaamse Politiebond (SPB), korpschef Bryan Isaacs en de korpsleiding.
SPB-bondsvoorzitter Revelino Eijk heeft aandacht gevraagd voor de vernieuwing van het politie-uniform dat reeds jaren lang onderwerp van gesprek is, maar nooit van de grond is gekomen. Hij hoopt verder dat het bevorderingenbeleid goed wordt uitgevoerd om een scheefgroei te voorkomen.
Eijk vroeg Manorath zich te houden aan afspraken met het korps, zodat het niet zover hoeft te komen dat de bond het vertrouwen opzegt in de minister, hetgeen gebeurd is bij zijn voorganger, Kenneth Amoksi.
Isaacs ging in op de rol van de politie om de missie van het korps te verwezenlijken. Dat gebeurt door dienstbarheid aan de samenleving. Hij vroeg de manschappen om het werk met vaderlandsliefde uit te voeren.
De politie mag toewijding en zorg verwachten van minister Manorath; hij zal alle moeite doen om de middelen beschikbaar te stellen voor het korps zodat het werk naar behoren kan worden uitgevoerd. Manorath zei ook dat hij een onwrikbaar vertrouwen heeft in de politie.
- Tsang: Schoonmaaksters bevorderd tot opzichters..
- Minister Misiekaba belooft ‘bijzondere aandacht’ te geven a…..
- Staatsolie-directie brengt kennismakingsbezoek aan presiden…..
- Het weerbeeld: bewolkt en onweersbuien.
- Ministerie van Olie, Gas & Milieu in opbouwfase..
- Automobilist rijdt in op politieagenten..
- Grenadian Published Authors Inc. wil lezen onder jongeren s…..
- Taiwan bouwt droneleger tegen mogelijke Chinese invasie.
- Kimberley Priscilla Esajas (45) Amsterdam 25-7-2025..
- Roline Lucretia Stijnberg (85) Paramaribo 26-7-2025..
- Vluchtende automobilist rijdt op politie af; had geen rijbe…..
- Brandweer waarschuwt: “Verbrand geen vuil, het is verboden …..
- Column: Gemiste kans(en).
- Financiële situatie baart regering zorgen..
- BESCHOUWING — Luchtvaartsector in vrije val..
- Welzijn: Clown-opmerking Hellings moet in context worden be….
- EBS-directie bespreekt elektriciteitsvoorziening met Simons..
- President Geerlings-Simons niet content met hoge prijzen en…..
- Tsunami treft Hawaï en Japan na zware aardbeving in Rusland….
- NPS maakt geen punt van governor CBvS; wil economische rust..
- Suripop ondergaat transformatie: van songfestival naar song…..