VHP-parlementariër Reshma Mangre begrijpt niet waarom er zoveel ophef is over haar benoeming tot onderdirecteur Commerciële Aangelegenheden bij NV Havenbeheer. Zij zegt dat ze na 23 jaar in de vakbeweging en bijna 30 jaar in het onderwijs het recht heeft om een nieuwe richting in haar carrière te kiezen. ‘Ik weet dat ik een hoge boom ben en ik ga die wind vangen. Ik heb voor hetere vuren gestaan’, stelt zij.
Volgens Mangre is haar benoeming rechtsgeldig, aangezien deze is goedgekeurd tijdens een Algemene Vergadering van Aandeelhouders (AvA).Haar keuze is als een persoonlijke beslissing gepresenteerd. Binnen de samenleving is er kritiek op de timing van haar benoeming, gezien de verkiezingen van 25 mei voor de deur staan.
De bond bij het bedrijf is inmiddels naar de rechter gestapt over de benoeming; de terugdraaing hiervan wordt geëist. ‘Het is des oordeel van de rechter wat er uit de bus zal komen. Wij respecteren de mening van de rechter’, reageert Mangre. Zij heeft een masteropleiding gedaan in sustainable development. ‘Dat past bij oil en gas en havenbeheer. Ik ben een wetenschapper en universitair geschoold. Ik ben meer dan een leerkracht’, aldus de nieuwe onderdirecteur.
- KOMT HET NOG GOED MET SLM?..
- Verdachten gekaapte schoener verantwoorden zich voor de rec…..
- 60e AVD: KFC wint twee prijzen, Fiamba krijgt wisseltrofee..
- Gloria Stirling zwaait op 7 mei af als voorzitter Constitut…..
- VSB vraagt uitstel inwerkingtreding Nieuw Burgerlijk Wetboe…..
- Oplossing problemen VRTS en TAS in zicht..
- LOOK WHO’S TALKING!..
- KOP DICHT, MELVIN!..
- Verkiezingsbeurs Biza: Eindsprint naar stembusgang..
- Anne-Marie Hunsel en Diego Pos koninklijk onderscheiden..
- Nibte: Suriname heeft dringend onafhankelijke verkiezingsau…..
- VSB pleit voor gefaseerde uitvoering nieuw Burgerlijk Wetbo…..
- Verschillende politieke partijen aanwezig bij AVD..
- Atlas levert bemanning voor Petronas’ offshore boorcampag…..
- Minister Dasai: “Tijd om ruimtelijke chaos structureel aan …..
- MONUMENTAAL PAND AHKCO STAAT OP INSTORTEN..
- Del Castilho ziet DNA-zetel als grote stap voor aanpak prob…..
- Meer bewolking en regen verwacht..
- Na zeven maanden openbare aanbesteding voor brug over de Pa…..
- Trump: “Amerikaanse schepen zouden gratis door Panama- en S…..
- Ulrich Edward Aron (80) Paramaribo 20-4-2025..