Sebastian ‘Jemaikie’ D. staat terecht voor een dodelijke steekpartij waarbij Valentino ‘Kleine’ Moore om het leven kwam. De zaak werd op 12 februari behandeld door rechter Maureen Dayala. Jemaikie bekende dat hij Kleine met een mes had gestoken, maar wist niet hoe vaak. Hij verklaarde zijn auto bij Nene Sluis aan de Anton Dragtenweg te hebben geparkeerd en met een vriend verder te zijn gereden.
Toen hij een uur later terugkeerde, werd hij aangesproken door iemand genaamd Rasta. Toen Jemaikie niet reageerde, pakte Rasta zijn bierfles af en sloeg hem in het gezicht. Jemaikie kon zich losrukken en probeerde zijn auto in te gaan, maar werd opnieuw geslagen door zowel Rasta als Kleine.
Volgens Jemaikie viel zijn telefoon uit de auto, waarna Kleine uit het handschoenenkastje 350 dollar nam. Jemaikie vluchtte, maar keerde later terug naar de bar. Daar liep hij regelrecht op Kleine af, haalde een mes van achter zijn rug en stak hem in de zij. Kleine viel neer en overleed ter plaatse.
Getuigen verklaarden dat alle betrokkenen onder invloed van alcohol waren. Er was geen sprake van een bekende vete tussen hen.
De rechter stelde de zaak uit tot 12 maart 2025 voor de strafeis van de officier van justitie. Jemaikie verzocht om een versnelde behandeling, zodat hij deze periode in zijn leven snel kon afsluiten.
- Energievoorziening bevindt zich op een kritiek punt..
- EBS ontkent verhoging stroomtarieven:..
- President Santokhi en IMF bespreken laatste beoordeling..
- President ontvangt vertegenwoordigers Totikamp, Nieuw-Koffi…..
- Tuin- en landbouwcursus gestart in Commewijne..
- Ruim 97.000 mensen hebben persoongegevens op kiezerslijsten…..
- Stanley Dijksteel: ‘Verkiezingsuitslag zal geen invloed heb…..
- Inbreker aangehouden en inverzekering gesteld..
- Zwaarbewapende criminelen plegen beroving in het Nassaugebi…..
- USD 20 miljoen uit Saudi Fund for Development voor verbeter…..
- Kappalani voorlopig in vrijheid gesteld..
- Kruimels versus de koek: de illusie van vooruitgang..
- Advocaat in Florida riskeert straf voor bruiloftsvaartijd d…..
- Lichting 2020 bevorderd tot Penitentiaire Ambtenaar 3e–klas…..
- Kappalani in voorlopige vrijheid gesteld..
- De circuspresident..
- Bondsvoorzitter VRM: defensieminister en bevelhebber houden…..
- Franse delegatie in Suriname voor Interregionaal Amazone Sa…..
- Internationale Business Conferentie overschaduwd door grens…..
- Gouden beleggingsmunten en bullions vandaag op de markt..
- AWJ en SoZaVo bundelen krachten om sociale steunontvangers …..