Sebastian ‘Jemaikie’ D. staat terecht voor een dodelijke steekpartij waarbij Valentino ‘Kleine’ Moore om het leven kwam. De zaak werd op 12 februari behandeld door rechter Maureen Dayala. Jemaikie bekende dat hij Kleine met een mes had gestoken, maar wist niet hoe vaak. Hij verklaarde zijn auto bij Nene Sluis aan de Anton Dragtenweg te hebben geparkeerd en met een vriend verder te zijn gereden.
Toen hij een uur later terugkeerde, werd hij aangesproken door iemand genaamd Rasta. Toen Jemaikie niet reageerde, pakte Rasta zijn bierfles af en sloeg hem in het gezicht. Jemaikie kon zich losrukken en probeerde zijn auto in te gaan, maar werd opnieuw geslagen door zowel Rasta als Kleine.
Volgens Jemaikie viel zijn telefoon uit de auto, waarna Kleine uit het handschoenenkastje 350 dollar nam. Jemaikie vluchtte, maar keerde later terug naar de bar. Daar liep hij regelrecht op Kleine af, haalde een mes van achter zijn rug en stak hem in de zij. Kleine viel neer en overleed ter plaatse.
Getuigen verklaarden dat alle betrokkenen onder invloed van alcohol waren. Er was geen sprake van een bekende vete tussen hen.
De rechter stelde de zaak uit tot 12 maart 2025 voor de strafeis van de officier van justitie. Jemaikie verzocht om een versnelde behandeling, zodat hij deze periode in zijn leven snel kon afsluiten.
- Regering neemt besluiten met betrekking tot het bestrijden …..
- Onduidelijkheid binnen SPA over lijsttrekkerschap..
- Telesur in transformatie naar NV..
- OPTSU: een nieuwe politieke partij voor Suriname..
- Leegstaande panden..
- President Santokhi in Barbados voor deelname aan Caricom-to…..
- Actiegroep OBS houdt prikactie, dient petitie in bij vicepr…..
- Inclusieve Dans en Spoken Word in Suriname..
- President neemt deel aan 48e CARICOM Heads of Government..
- Elf SAO-cursisten ronden lastraining succesvol af..
- Toneelstuk ‘Het waarom beantwoord’..
- BLTO vraagt president interventie voor betalen overuren..
- Presidentiële Werkgroep pakt klachten over grondaanvragen a…..
- Nieuwsvoorziening op ABC website weer optimaal..
- Voor visum-vrij reizen naar Europa moet Suriname illegalen …..
- Ambassadeur Van Lierop: ‘Het zou heel vreemd zijn als wij o…..
- Initiatiefnemers OPTSU hebben geen politieke ambitie..
- Honduras verlengt uitleveringsverdrag met VS..
- ‘Het waarom beantwoord’ in Theater Thalia..
- Plempie ontkent gewapende kettingroof, maar blijft aangehou…..
- ‘Platform Grondzaken’ ingesteld voor grondprobl…..