De 35-jarige S.A., beter bekend onder de bijnaam “Sher”, is maandag door het Regio Bijstandsteam West (RBT West) op zijn woonadres aan de Ramadhar Rajaramweg in de Corantijnpolder aangehouden op verdenking van zware mishandeling. Na zijn arrestatie is hij overgedragen aan de politie van de Corantijnpolder en in overleg met het Openbaar Ministerie in verzekering gesteld.
De aanhouding volgt op een steekincident dat plaatsvond op maandag 1 juli rond 02.30 uur voor een Suribetshop aan dezelfde weg. Volgens de 27-jarige aangever R.R. was hij samen met een vriend alcohol aan het drinken voor de zaak, toen “Sher” hen benaderde met het verzoek om een shot drank. R.R. weigerde, maar tijdens zijn korte afwezigheid nam de verdachte alsnog een shot en dronk het op.
Toen R.R. de man hiermee confronteerde, ontstond een woordenwisseling. “Sher” vertrok, maar keerde even later terug met een scherp voorwerp en bracht het slachtoffer zonder verdere waarschuwing meerdere steken toe in het gezicht en op het lichaam.
R.R. deed op 3 juli aangifte bij de politie. Na onderzoek kon de verdachte enkele dagen later worden opgespoord en aangehouden.
- WEDEROM ENORME BLAMAGE VOOR DE OPSPORING..
- Pick-ups voor penitentiaire ambtenaren, brandweer, bijstand…..
- Adhin: “Overheid schiet tekort in voorbereiding op arbeidsm…..
- ABOP: Respect voor 180 jaar Boeroes in Suriname..
- JONGEREN NOG WACHTENDE OP STUDIETOELAGE..
- Hard werken..
- Carl Breeveld hekelt formatieproces: “Geen informateur aang…..
- TotalEnergies: GranMorgu blijft meer dan 10 jaar produceren..
- Kantoorruimte op Sosis-terrein volledig uitgebrand..
- Plantagebestuur Carolina neemt initiatief voor ontwikkeling..
- Oliekansen: niemand buitensluiten..
- Van economische groei in 2019 naar een financiële tijdbom i…..
- NDP: Van migratie tot missie: tijd voor toonaangevend agrar…..
- Ontspannen sfeer bij festiviteiten 180 jaar Sranan Boeroes..
- KPS geeft update over veiligheid en aanpak criminaliteit..
- Kritiek op ‘eindeloze zelfkastijding’ slavernijverleden in …..
- Gonesh: “SLM weer op de rails sinds 2022”..
- Surinaams Rode Kruis viert 85 jaar ‘humaniteit in act…..
- Bewustwording rond sikkelcelziekte versterkt tijdens inform…..
- Raghoebarsing over Afreximbank-deal: “Deze ‘koelie’-ministe…..
- Korpschef Isaacs: “We doen er alles aan om de communicatie …..