De 35-jarige S.A., beter bekend onder de bijnaam “Sher”, is maandag door het Regio Bijstandsteam West (RBT West) op zijn woonadres aan de Ramadhar Rajaramweg in de Corantijnpolder aangehouden op verdenking van zware mishandeling. Na zijn arrestatie is hij overgedragen aan de politie van de Corantijnpolder en in overleg met het Openbaar Ministerie in verzekering gesteld.
De aanhouding volgt op een steekincident dat plaatsvond op maandag 1 juli rond 02.30 uur voor een Suribetshop aan dezelfde weg. Volgens de 27-jarige aangever R.R. was hij samen met een vriend alcohol aan het drinken voor de zaak, toen “Sher” hen benaderde met het verzoek om een shot drank. R.R. weigerde, maar tijdens zijn korte afwezigheid nam de verdachte alsnog een shot en dronk het op.
Toen R.R. de man hiermee confronteerde, ontstond een woordenwisseling. “Sher” vertrok, maar keerde even later terug met een scherp voorwerp en bracht het slachtoffer zonder verdere waarschuwing meerdere steken toe in het gezicht en op het lichaam.
R.R. deed op 3 juli aangifte bij de politie. Na onderzoek kon de verdachte enkele dagen later worden opgespoord en aangehouden.
- OM eist 30 jaar cel voor moord op echtgenote en begraven li…..
- Weer brand in centrum Paramaribo..
- Swit Firi doorbreekt stilte met single en Nederland-tournee..
- 55-jarige man te Domburg dreigt woning buurvrouw in brand t…..
- Man slaat ramen gebouw stuk uit woede over verdwenen eigend…..
- Suriname vraagt OAS om steun voor inclusieve en veerkrachti…..
- Voorbereidingen in volle gang voor installatie nieuwe DNA-l…..
- Afscheid van Patricia Etnel, een vurige stem en warm hart..
- Landgenoten nemen massaal afscheid van overleden DNA-lid Pa…..
- Wegomleggingen in verband met vergadering DNA..
- Twee personen op heterdaad betrapt bij diefstal van gascili…..
- Hakrinbank presenteert sterke jaarresultaten en groeiperspe…..
- OM eist 30 jaar cel voor moord op echtgenote en het verberg…..
- Een droom voor de kinderen van Sunny Point..
- 66-jarige man in ziekenhuis overleden na verkeersongeval me…..
- SML-play-off van start: Notch vs PVV en Voorwaarts vs Inter…..
- GOw2 heropent duurzaam selfservice-tankstation aan Mahonyla…..
- Sleur: ‘Cyanide en arseen in stuwmeer is tikkende tijdbom o…..
- Verdachte in verzekering gesteld na bedreiging buurvrouw..
- Verdachte in verzekering gesteld wegens vernieling..
- Wegomlegging tijdens installatie nieuw parlement..