De politie van Nieuw Nickerie heeft de 32-jarige B.S. aangehouden bij een winkel aan de R.P. Bharosstraat in Nieuw-Nickerie, nadat hij zijn moeder en zusje zwaar had mishandeld. De verdachte wordt verdacht van zware mishandeling en overtreding van de Wet Verdovende Middelen.
Volgens het voorlopige onderzoek kreeg B.S. zondag een woordenwisseling met zijn zusje B.R. (32). Zijn moeder, de 53-jarige T.T., sprak hem daarop aan over zijn gedrag, wat de verdachte niet kon waarderen. In een vlaag van woede sloeg hij zijn moeder met een houten kruk op het hoofd, waardoor zij een snijwond opliep. Toen zijn zusje tussenbeide kwam om verdere escalatie te voorkomen, werd ook zij door B.S. mishandeld. Beide vrouwen liepen verwondingen op en deden aangifte bij het politiebureau van Nieuw Nickerie.
Tijdens de aanhouding en fouillering trof de politie een hoeveelheid plantendelen aan bij de verdachte, vermoedelijk zijnde marihuana. De drugs zijn in beslag genomen voor nader onderzoek.
Na overleg met het Openbaar Ministerie is B.S. in verzekering gesteld. De zaak wordt verder onderzocht door de recherche van Regio West.
- Meer banken nodig voor uitvoering Royalties Voor Iedereen (…..
- Caricom ziet in Simons sleutelrol voor Caribische ontwikkel…..
- Panka: ‘tot morgen bestaat ruimte om wijzigingen te brengen…..
- Defensie, Arbeid en EZ nemen afscheid van Mathoera, Mac And…..
- Raymond Landveld op Buza: Suriname verdient niets minder..
- Strakke organisatie en ‘diepte’ investeringen bij aantreden…..
- President, first lady en president‑elect wonen Bastille‑dag…..
- Voorbereidingen inauguratie president en vicepresident in a…..
- Nieuwe koers in aanpak chronische ziekten: brede consultati…..
- Vacatures SURIPRINT..
- drs Marvin Gustaaf van Lierop..
- President Santokhi: “Mijn afscheid is geen afscheid van Sur…..
- Regering: Behoed het onderwijs voor totale ondergang..
- Neergeschoten inbraak verdachte blijkt bekende van de polit…..
- Bijzondere band Suriname en Frankrijk benadrukt tijdens vie…..
- Raghoebarsing: “Aankomende regering moet afblijven van inte…..
- Pluimpje voor milieu autoriteit..
- Vertrekkende Nederlandse defensieattaché Georgie Klein onde…..
- Parmessar: “Er is op de centjes gelet“..
- Minister Ramadhin spreekt waardering uit voor MZ en PAHO..
- Stabiele houtproductie en groeiende export naar China kenme…..