Het Regio Bijstandsteam West (RBT-West) heeft vandaag de 26-jarige verdachte N.S. aangehouden bij een bordeel aan de Tam Adamsonstraat in Nickerie. N.S. wordt verdacht van een gewelddadige mishandeling die op 6 februari plaatsvond op het terras van een café in dezelfde straat.
De politie van Nickerie ontving op de bewuste avond een melding van de mishandeling en trof ter plaatse het 45-jarige slachtoffer F.D. aan met een bloedende snijwond op zijn hoofd. Volgens de verklaring van F.D. werd hij zonder enige aanleiding aangevallen met een ijzeren staaf door N.S., terwijl hij achter de kassa bezig was de prijs van alcohol op te zoeken.
Ondanks de meerdere slagen die hij moest incasseren, slaagde F.D. erin de ijzeren staaf af te pakken, waarna de verdachte op de vlucht sloeg. Na een wekenlang onderzoek wist het RBT-West de verdachte te traceren en aan te houden.
Hij is na afstemming met het Openbaar Ministerie in verzekering gesteld, terwijl het onderzoek naar de zaak voortduurt.
- Rotary District Governor maakt opwachting bij president..
- Honderden miljoenen dwangsommen tegen de Staat..
- Column: Tijd voor partnerschappen..
- Vóór zondag neemt VHP besluit over kandidaatstelling Kadens…..
- Documentaire ‘Voor altijd gevlekt’ toont harde realiteit na…..
- Dc Josta Lewis: “Ik heb al een maand geleden om ontheffing …..
- Eerbetoon aan Surinaamse leiders..
- DNA-vergadering opnieuw geannuleerd..
- Advocaat Veira: Gedrag voorganger ‘maatschappelijk afkeuren…..
- Phagwá Milan: Muziek, bara wedstrijd en vegetarisch eten..
- Santokhi roept Indiase bedrijven op om te investeren in Sur…..
- Balloon Boy Hoax: Een Wereldwijde Sensatie..
- Uitslagen Voetbalwedstrijden – 12 maart 2025..
- Pakistan: treinkaping beëindigd, 346 gijzelaars bevrijd..
- Starlink in India: Wat zijn de beloofde internet snelheden?..
- Matinee Française in Suriname..
- Aantal stembureau’s voorlopig op 673 gesteld..
- BEP eist maatregelen tegen dc’s met dubbele petten in verki…..
- Wetgeving rond E-bikes laat op zich wachten; Amoksi schuift…..
- Ravin Changoer na twee jaar terug als voorzitter Surinaamse…..
- Toename rechtszaken tegen staat Suriname..