De 46-jarige verdachte T.E. is donderdagavond rond half twaalf door leden van het Regio Bijstand Team Midden (RBTM) aangehouden, nadat hij had geprobeerd in te rijden op agenten bij een wegafsluiting.
De politie was bezig assistentie te verlenen bij een wegafsluiting aan medewerkers van het goudmijnbedrijf Zijin (Rosebel) die bezig waren werkzaamheden te verrichten bij de 1e brug vanuit de Afobakaweg.
T.E. zat in een voertuig en kreeg van de politie instructies hoe zijn weg te vervolgen, maar de man weigerde die instructies op te volgen. Hij begon tekeer te gaan tegen de politie, vergezeld van drie andere personen die ook tekeergingen en scheldkanonnades uitten naar de politie en de arbeiders van Zijin.
Hij uitte vervolgens bedreigende uitlatingen naar de politie en probeerde op de agenten in te rijden, waarna hij direct werd aangehouden voor poging tot doodslag en bedreiging. De drie andere personen trokken zich na de aanhouding terug.
Hij werd vervolgens door de politie van Brownsweg, die ter plaatse was, overgebracht naar het politiebureau ter voorgeleiding aan een Hulpofficier van Justitie.
Na afstemming met een lid van het Openbaar Ministerie werd T.E. in verzekering gesteld en is het voertuig, dat hij ten tijde van het incident bestuurde, in belang van het onderzoek in beslag genomen.
Het onderzoek duurt voort.
- De Twa-Twa in de Kolenmijn..
- Verwarring met huis- en perceelnummers bij afgeven oproepin…..
- Bee: ‘Nieuwbouw onderstreept toewijding aan versterking dem…..
- Campus Village bij AdeKUS moet onderwijskansen vergroten..
- Habituele drinker veroordeeld voor bedreigingen van moeder..
- Bewolking, regen en onweer..
- Raghoebarsing over handhaving RVI: ‘we moeten geen domme re…..
- Vandaag en morgen nationale rouwdagen..
- “Geen strijd tussen VHP en ABOP om gronden te verdelen”..
- Lancering ‘Royalty’s voor iedereen’ verschoven naar 1…..
- Parbhoe ligt niet wakker van beschuldigingen..
- Bond Havenbeheer eist inzage in arbeidsovereenkomst Mangre..
- OPTSU-kandidaat Hijnes: “Suriname heeft behoefte aan nieuw …..
- Jim Hok: ‘Beseffen we dat we door olie straks mogelijk met …..
- Brunswijk opent aanval op NDP: “Leiders die het volk verlat…..
- Politie Suriname versterkt door VS training en HSI-onderste…..
- Dodelijke aanrijding Garnizoenspad: Bromfietser komt om het…..
- Man vernielt SWM-meter ondernemer..
- Staatsolie draagt ruim US$ 380 miljoen bij aan staatskas..
- Suriname in de schijnwerpers: Tragikomedie van deze week (1…..
- Bond NV Havenbeheer blijft erbij: benoeming Mangre onrechtm…..