Een vrouw heeft vrijdag 11 april aangifte van feitelijke aanranding en mishandeling gedaan namens haar 13-jarige dochter op het politiebureau De Nieuwe Grond.
De aangifte werd gedaan tegen een zwager van de moeder. Volgens de vrouw is de verdachte met haar nichtje getrouwd en hadden ze de afgelopen week een feest thuis. Op dat feest werd haar 13-jarige dochter door de zwager cq verdachte N.J. uit het vizier van de overige familieleden en gasten betast. Het meisje stribbelde tegen en werd toen door de verdachte geslagen, omdat zij niet wilde meewerken.
Uit vrees voor de verdachte dat hij haar kwaad zou aandoen, vertelde het meisje aan niemand wat haar was overkomen. Uiteraard vertelde ze het aan haar moeder, die meteen aan de bel trok bij de politie.
De verdachte N.J. werd zaterdag 19 april, na overleg met een lid van het Openbaar Ministerie, in verzekering gesteld.
Het meisje klaagde nog over pijn door de slagen die ze van de verdachte moest incasseren en werd middels een geneeskundige verklaring naar de Spoedeisende Hulp van het Academisch Ziekenhuis Paramaribo verwezen voor medische behandeling.
Het onderzoek duurt voort, zo meldt de politie Regio Midden.
- Brunswijk: Regering moet investeren in veiligheidsdiensten..
- VSB wil duidelijkheid over aanpak koersdruk: overheidsbelei…..
- Ramsukul vraagt aandacht voor wateroverlast Clevia..
- President: In Suriname zou Jezus niet gekruisigd worden..
- Aanhouding na schoten op kamp; vuurwapen en vermoedelijk ma…..
- Politie verhoogt veiligheidssurveillance..
- DA’91-kandidate #6 Inoca Rusland strijdt voor integer…..
- Johannes Abielie, NPS-kandidaat #48, wil onder meer betere …..
- KBS-bondsvoorzitter Panka: “Geen investering in brandweer a…..
- Melvin Bouva: “Ik mag en moet praten. Ik speel politiek j…..
- Het Suriname achter de headlines en het tv-journaal..
- President Santokhi: “Waarderen dat wij in een rechtsstaat l…..
- TWEEDE IMF-PROGRAMMA IN AANTOCHT?..
- JENNY ZOEKT STEUN BIJ BAKRA-BASI?..
- Aangekondigde totale lamlegging PCS afgewenteld..
- ABOP roept tijdens Paasperiode op tot solidariteit en natio…..
- Today’s Suriname… ga en ervaar het zelf!..
- Politie Inspecteur en bekende artiest slachtoffers van gewa…..
- Monumentenzorg: ‘Wat gisteren nog stond als symbool van her…..
- Politie waarschuwt voor illegale micaplaten..
- Irshaad Fatemahomed #5 NPS kandidatenlijst staat voor trans…..