De politie heeft een verdachte aangehouden die eerder een gewelddadige diefstal had gepleegd in een lokale Chinese winkel. K.S., die volgens de winkelier niet voor het eerst dergelijke feiten pleegde, wordt verdacht van diefstal en mishandeling.
De politie kreeg melding van een vechtpartij in de winkel. Ter plaatse vertelde de winkelier dat de verdachte een pak koek uit de winkel had meegenomen zonder te betalen. Toen de winkelier de man aansprak, escaleerde de situatie: K.S. sloeg de eigenaar en mishandelde ook diens zus. Een aanwezige klant moest tussenbeide komen om erger te voorkomen.
De politie stelde een onderzoek in en zorgde ervoor dat de slachtoffers medische hulp konden ontvangen. Camerabeelden legden het hele incident vast en werden veiliggesteld voor het verdere onderzoek.
Na een uitgebreide opsporing werd K.S. enkele weken later opgepakt en voorgeleid aan de hulpofficier van justitie. In overleg met het Openbaar Ministerie is de verdachte in verzekering gesteld. Het onderzoek naar de diefstal en het geweldsincident wordt voortgezet.
- Jessurun: ‘Mijn naam wordt onterecht door het slijk gehaald…..
- Minister Monorath: “BBS onmisbaar voor de veiligheid in he….
- Sampie doet uitspraken zonder onderbouwing, zegt dokter Ale…..
- Simons: ‘President is niet bevoegd om grond uit te geven…..
- Finaal antwoord Fiti Makandra op spijtbetuiging Nederlandse…..
- Suriname en China versterken strategische relatie richting …..
- VSB neemt deel aan bijeenkomst over toerismesector..
- President Simons wil in 2026 al extra inkomsten voor staats…..
- Schoolmeubilair voor Botopasi, Semoisi en Godo in Boven-Sur…..
- Monorath bij BBS: ‘Ik zal ervoor zorgen dat u de nodige mid…..
- Minister Monorath: BBS onmisbaar voor veiligheid Suriname..
- President Simons waarschuwt haar ministers niet corrupt te …..
- ‘Verkeersveiligheid draait om redden van levens’..
- Bezoek minister Monorath aan Hof van Justitie in teken van …..
- Schoolmeubilair voor Botopasi, Semoisi en Godo Olo in Boven…..
- Landveld: Schoon Suriname sleutel tot toerismeontwikkeling..
- Verwarring omtrent slagingsnormen bij leerlingen, ouders en…..
- MONAC reageert op verklaring minister Tsang over renovatie …..
- Ex-minister Levens: ‘Leerlingen plukken vruchten van onderw…..
- De aanslag..
- Zelensky onder druk in Washington: Trump neigt naar Poetin …..