De politie heeft een verdachte aangehouden die eerder een gewelddadige diefstal had gepleegd in een lokale Chinese winkel. K.S., die volgens de winkelier niet voor het eerst dergelijke feiten pleegde, wordt verdacht van diefstal en mishandeling.
De politie kreeg melding van een vechtpartij in de winkel. Ter plaatse vertelde de winkelier dat de verdachte een pak koek uit de winkel had meegenomen zonder te betalen. Toen de winkelier de man aansprak, escaleerde de situatie: K.S. sloeg de eigenaar en mishandelde ook diens zus. Een aanwezige klant moest tussenbeide komen om erger te voorkomen.
De politie stelde een onderzoek in en zorgde ervoor dat de slachtoffers medische hulp konden ontvangen. Camerabeelden legden het hele incident vast en werden veiliggesteld voor het verdere onderzoek.
Na een uitgebreide opsporing werd K.S. enkele weken later opgepakt en voorgeleid aan de hulpofficier van justitie. In overleg met het Openbaar Ministerie is de verdachte in verzekering gesteld. Het onderzoek naar de diefstal en het geweldsincident wordt voortgezet.
- Vijf advocaten en kandidaat-notaris beëdigd bij Hof van Jus….
- Twee drugshaarden opgerold in Meerzorg..
- Minister Currie: “Tekort aan leerkrachten blijft grote uitd…..
- Rechtspraak en belangenverstrengeling..
- Trinidad en Tobago wil energie-tijdperk leiden met nieuwe d….
- Zero tolerance-beleid als nalatenschap van Simons.
- Opmerkelijk – 102-jarige Japanner oudste persoon die top be….
- Eve onthult romance met Suge Knight.
- Santokhi treedt toe tot DNA na korte vakantie..
- Versterking Engels taalonderwijs besproken bij ontmoeting V…..
- Kunst uit staatscollectie smeekt om behoud: ‘Besef heel ver…..
- Oud-president Santokhi tijdelijk in het buitenland met gezi…..
- Vrouw uit Peru smokkelt cocaïne in seksspeeltje op Bali, kr….
- Inheemse groepen eisen actie van Zuid-Amerikaanse leiders t….
- Bolivia op weg naar tweede ronde na rechtse wending in pres….
- Hooggerechtshof Brazilië: ‘Amerikaanse wetgeving niet van t….
- Twee drugshaarden opgerold in Meerzorg; één verdachte aange….
- Parlementariër Plein continueert spreekuur om dichterbij vo…..
- Minister Pokie: “Geen enkele sociale uitkering stopgezetâ…..
- Tiener steekt vriend in brand na ruzie over adapter.
- President Simons spreekt districtscommissarissen: “Decentra…..