Een familieruzie is zondag uit de hand gelopen toen een man zijn neefje Clifton op straat mishandelde en later bij diens woning opdook met een wapen.
Bij aankomst zag het slachtoffer zijn oom Deske op hem afkomen. Zonder enige aanleiding begon Deske hem hard in het gezicht te slaan. Toen Clifton hem vroeg naar de reden, kreeg hij geen antwoord. Deske bleef hem agressief slaan. Uiteindelijk wist Clifton te ontkomen en rende hij naar huis.
Terwijl Clifton thuis aan zijn familie vertelde wat er was gebeurd, verscheen Deske plotseling bij de woning. De huisgenoten, die inmiddels op de hoogte waren van de situatie, weigerden hem toegang tot het erf.
Volgens Clifton had Deske een verdacht voorwerp onder zijn trui en greep hij herhaaldelijk naar zijn zij, terwijl hij luidkeels bedreigingen uitte. “Ik zal je neerschieten, ik ben nog lang niet klaar met je. Als je wilt, bel de politie.”
Na de dreigementen vertrok Deske. Clifton had pijn en was bang dat zijn oom zijn bedreigingen zou uitvoeren. Hij is doorverwezen naar de Spoedeisende Hulp voor medische behandeling. De politie onderzoekt de zaak.
- Kadensi van de VHP-lijst; blijft partij steunen..
- Training ‘Professioneel Vertrouwenspersoon’ van start in he…..
- Géén verkiezingsstunt..
- Kadensi trekt zich terug als adspirant DNA-kandidaat..
- Man tracht drugs cellenhuis binnen te smokkelen..
- VHP beslist uiterlijk zondag over kandidaatstelling Kadensi..
- 3 dc’s ontheven; Coronie krijgt nieuwe dc..
- CELOS stimuleert Agroforestry als alternatief voor kostgron…..
- Samora doet oproep aan volwassenen met nieuwe single ‘Child…..
- OM eist verwerping verweer advocaat Lobo in vuurwapenvergun…..
- NOP ook afgewezen door kortgedingrechter..
- BREAKING — Nationale Ontwikkelingsplatform ook afgewezen vo…..
- CELOS stimuleert Agroforestry als alternatief voor kostgron…..
- ‘Bouw-, woon- en huishoudbeurs 2025 wordt zakelijke en gest…..
- Titelverdediger Giasi maakt winnende start in nationaal sch…..
- Hoe gezond zijn uw nieren?..
- Officiële opening Nationaal Milieuveiligheid Seminar..
- Voorganger C.L. geeft toe: ‘Mijn handeling was moreel-ethis…..
- Meer controle op vreemdelingen in Suriname..
- Secretaris-generaal van OAS Albert Ramdin bespreekt gezondh…..
- Overleg CHS en onderminister Hassankhan inzake verkiezingen..