Een familieruzie is zondag uit de hand gelopen toen een man zijn neefje Clifton op straat mishandelde en later bij diens woning opdook met een wapen.
Bij aankomst zag het slachtoffer zijn oom Deske op hem afkomen. Zonder enige aanleiding begon Deske hem hard in het gezicht te slaan. Toen Clifton hem vroeg naar de reden, kreeg hij geen antwoord. Deske bleef hem agressief slaan. Uiteindelijk wist Clifton te ontkomen en rende hij naar huis.
Terwijl Clifton thuis aan zijn familie vertelde wat er was gebeurd, verscheen Deske plotseling bij de woning. De huisgenoten, die inmiddels op de hoogte waren van de situatie, weigerden hem toegang tot het erf.
Volgens Clifton had Deske een verdacht voorwerp onder zijn trui en greep hij herhaaldelijk naar zijn zij, terwijl hij luidkeels bedreigingen uitte. “Ik zal je neerschieten, ik ben nog lang niet klaar met je. Als je wilt, bel de politie.”
Na de dreigementen vertrok Deske. Clifton had pijn en was bang dat zijn oom zijn bedreigingen zou uitvoeren. Hij is doorverwezen naar de Spoedeisende Hulp voor medische behandeling. De politie onderzoekt de zaak.
- Bhikharie: “Administratief Beroepsinstituut haalt boevenstr…..
- Van huis weggestuurd naar huis..
- SWM hield empowermentsessie voor vrouwen op Internationale …..
- Diorama benadrukt ‘rauwheid’ plantageleven..
- Hoe angst de politiek stuurt – en waarom wij dat moeten doo…..
- Peer support en ervaringsdeskundigheid cruciaal bij herstel…..
- Reyme: “Weg met verdeel-en-heers-politiek”..
- DTV: Journalistieke zorgvuldigheid in acht genomen..
- Rotary clubs benadrukken belang vrede met Peace Pole..
- Eerste Peace Pole van Rotary Clubs in Suriname onthuld..
- SPA en DRS niet gefocust op plek kandidatenlijst..
- GEVAAR VAN POLITIEK GEWELD..
- ORANJEWOUD..
- Buien en bewolking wisselen elkaar af..
- Politieverklaring over moord en zelfmoord te Houttuin..
- Jagdeo: Guyana benut alle diplomatieke kanalen in grensgesc…..
- (Bertus) Delano Romeo Marengo (61) Rotterdam 26-2-2025..
- John Nevill Blijd (61) Amsterdam 2-3-2025..
- Canada: Mark Carney wint race om Trudeau op te volgen..
- Vlaamse delegatie presenteert VIKAP project aan dc Nickerie..
- “Alle drie krijgsmachten zullen versterkt worden”..