De verdachte R.D.(38) is door de politie van het bureau Livorno op vrijdag 13 juni 2025 in verzekering gesteld ter zake diefstal van geelmetaal
De benadeelde S.B.(31) deed het voornoemde politiebureau aan om aangifte tegen de verdachte R.D. te doen. Uit het voorlopig potentieelonderzoek van de politie is naar voren gekomen dat de vrouw samen met een groepje waaronder de verdachte voor vertier naar een reactieoord was geweest. De vrouw verklaarde dat zij haar gouden sieraden droeg, maar deze vervolgens in een rugtas deed die zij bij zich had. Daarna plaatste zij de rugtas in het voertuig van haar vriendin. Toen de vrouw later die avond thuiskwam, merkte zij dat haar sieraden verdwenen waren. Zij vroeg haar dochter of zij de sieraden had weggenomen. De dochter antwoordde dat zij had gezien hoe de verdachte R.D. iets uit de tas van haar moeder haalde. Vervolgens nam de vrouw contact op met de verdachte en confronteerde hem hiermee. De verdachte ontkende echter iets te hebben weggenomen.
Enkele dagen later belde de verdachte de vrouw op en zei dat zij een geldbedrag mocht ophalen, omdat hij medelijden met haar had. De vrouw vond dit verdacht, mede omdat het bedrag en de locatie waar zij het geld kon ophalen telkens wisselden. Ze kreeg hierdoor het gevoel dat de verdachte haar voor de gek hield en besloot uiteindelijk aangifte te doen bij de politie.
R.D. werd door de politie opgespoord en na afstemming met het openbaar ministerie in verzekering gesteld.
Man ingesloten voor diefstal van geelmateriaal Korps Politie Suriname.
- Woning te Asigron door brand verwoest..
- Marwina nieuwe U19-jongens volleybalkampioen..
- President handelde binnen wettelijke en grondwettelijke kad…..
- Diverse NDP-waterdragers binnen de NPS..
- 70 medewerkers Security Alliance ontslagen..
- President misbruikt decreet politieke partijen bij bewust v…..
- Besluiten in regeringsraad: van bermonderhoud tot verkaveli…..
- Communicatieafdeling: “President Santokhi handelde binnen w…..
- HET CIRCUS IN MARRIOTT..
- CHANS KARMA..
- NDP hekelt inmenging president in verkiezingsproces..
- Ontslagvergunning verleend voor zeventig werknemers Securit…..
- Nieuwe DNA moet uiterlijk 29 juni aantreden; Brunswijk geno…..
- Voorlopige resultaten bekend; zetelverdeling niet veranderd..
- Regering neemt belangrijke besluiten voor infrastructuur, w…..
- NDP: “President handelt buiten wet en bevoegdheden”..
- Portefeuilleverdeling binnen nieuwe regering krijgt vorm..
- NPS bekritiseert rol president bij vertraging verkiezingsui…..
- Besluiten voor betere woonruimte, infrastructuur en grondze…..
- Verdeeld..
- Breaking: Voorlopige telling afgerond, NDP de grootste..