PARA — C.J. is door de politie van Rijsdijk in verzekering gesteld wegens diefstal en beroving. J.E. had vorige maand aangifte tegen hem gedaan wegens diefstal middels geweldpleging schrijft het Korps Politie Suriname op zijn website.
J.E. verklaarde dat hij op een feest was toen hij besloot samen met zijn neefje naar een winkel te gaan. Ze kochten een fles whiskey en begonnen te drinken. C.J., die met een andere man in de winkel was, stapte op het duo toe en schonk ongevraagd een shot voor zichzelf in een cup.ADVERTISEMENT
Het kwam tot een woordenwisseling tussen hem en J.E. Echter, om erger te voorkomen verliet de man de winkel met zijn neefje. Terwijl ze over de Pararacweg liepen, werden ze achterhaald door C.J. en de andere man, die op de bromfiets waren.ADVERTISEMENT
J.E. werd direct door het duo aangevallen. Tijdens de worsteling kwam hij te vallen op de grond en verloor het bewustzijn. C.J. maakte van die gelegenheid gebruik en beroofde hem van zijn mobiele telefoon en geld. Het neefje was uit vrees weggerend.
- Roofoverval op winkel aan de Nieuw Weergevondenweg..
- Sol Suriname wijst met klem alle valse beschuldigingen af..
- Olifantspoten op een schaakbord..
- Voormalig ‘Leraar van het Jaar’ krijgt 30 jaar …..
- DNA-kandidaat aangehouden voor cocaïne in pakket: partij re…..
- Minister Dasai niet op de hoogte van skalians op Afobaka-st…..
- AZP eert verpleegkundigen op Dag der Verpleging..
- Kan nieuw leiderschap een duurzaam pad uitzetten?..
- Eddy Wilson wint vierde Roger Boyce World Cup..
- Trump begint Midden-Oostenreis met reeks deals in Saudi-Ara…..
- Politie onderzoekt verdachte verstrekking van 40 oproepings…..
- CBvS-governor: Valutaveilingen geen directe poging verlagi…..
- Bewoners Esther Stichting geïnformeerd over stemproces..
- Grafruiming tussen wet en praktijk (1): ‘Er is nauwelijks n…..
- Kapitein van Coeroeni: “President Santokhi behandelt ons al…..
- Politie onderzoekt onregelmatigheden bij verstrekking oproe…..
- Staatsbegrafenis gewezen president Jules Albert Wijdenbosch..
- Ex-vriendin steekt ex vriend..
- SPWE rondt training Basis Ondernemerschap succesvol af..
- Oplevering nieuw gebouw campus village betekent geen uitbre…..
- Akiemboto daagt Brunswijk uit voor nationaal debat..