De wetsdienaren van het politiebureau Santodorp hebben op zaterdag 22 februari 2025 de verdachte M. vH. (24 ) op het Tammenga project aangehouden ter zake valsheid in muntspeciën, munt – en bankbiljetten alsook oplichting.
De verdachte zag kans om op vrijdag 14 februari 2025, bij een stand aan de Magentakanaalweg, met een valse biljet van 50 USD te betalen. Aangezien het biljet vreemd aanvoelde bij de verkoper, bracht deze het biljet naar de politie. Bij een ingesteld onderzoek van de politieambtenaren is gebleken dat het serienummer van het aangeboden biljet dezelfde serienummer heeft als andere biljetten die in een andere zaak waren aangeboden en eveneens vals bleken te zijn. Verder kwam ook naar voren dat de verdachte de locaties had aangedaan met een donkerkleurige Toyota- Vitz. Na goed speurwerk van de politie werd de verdachte in beeld gebracht en vervolgens opgespoord en in de kraag gevat.
Na te zijn voorgeleid is de verdachte M. vH. na afstemming met het Openbaar Ministerie hangende het onderzoek door de politie in verzekering gesteld. De politie van bovenvermelde bureau roept personen, die mogelijk door deze verdachte of andere verdachten recentelijk zijn benadeeld, middels het aanbieden van vals geld op, om zich te wenden naar het eerder vermelde politiebureau voor het doen van aangifte.
Man betaalt met valse US-dollars; verdachte in de kraag gevat Korps Politie Suriname.
- Defensie hanteert passende sancties voor molestplegers..
- TotalEnergies blijft sterk presteren ondanks zwakke markt..
- IMF doet negende en laatste beoordeling van Suriname..
- Twee nieuwe leden bij de Krijgsraad van Suriname..
- Acht illegale Guyanese vissers opgepakt door Kustwacht..
- FNBC biedt zuiver goud te koop in SRD..
- PALU zal met SPA en samenwerkingspartners opgaan in ‘nieuwe…..
- Staat Suriname veroordeeld voor weigeren inschrijven gay-ko…..
- John Stuart Pinas..
- Breaking: CBB moet huwelijk 2 koppels zelfde geslacht insch…..
- Ann Lizbeth Woei-A-Tsoi – Oostvriesland..
- Saskia Soelijet Dopo gehuwd Wirodikromo..
- Actiegroep OBS doet dringend beroep op regering voor oploss…..
- Raghoebarsing: ‘Alleen al voor overheidssalarissen februari…..
- Peggy Bouterse en Piet W. mogelijk gehoord als getuigen in …..
- Suriname toont weer nederigheid bij Guyanese claim op Tigri..
- VIDS stelt presidentiële commissie West-Suriname ultimatum..
- Regeringsraad goedkeurt financiering voor gemeenschapsproje…..
- De vele molenstenen om Santokhi’s nek (5): Strubbelingen in…..
- De kracht van industriële hennep: duurzaamheid en economisc…..
- Digitaal platform gelanceerd voor politieke partijen..