Politiepost De Nieuwe Grond ontving op woensdag 7 mei 2025 een melding over een verdachte situatie in de omgeving van de Compa Indira Gandhiweg. De 23-jarige H.R. deed aangifte van bedreiging en oplichting.
Volgens H.R. werd hij gebeld door een onbekend nummer. De beller beweerde dat H.R. een pakket moest ophalen. Toen H.R. aangaf dat dit niet kon kloppen, overtuigde de persoon hem door informatie te geven over zijn oude werkplek, wat argwaan wekte.
H.R. besloot naar de buurt te rijden waar het zogenoemde pakket zich zou bevinden. Ter plaatse zag hij een zwarte pick-up. Een man in het voertuig draaide zijn raam omlaag en riep: “Stap nu in, anders loopt het niet goed af.” De man beweerde rechercheur te zijn die met nog een manspersoon was dat H.R. een koopovereenkomst tekende.
De verdachte vroeg herhaaldelijk naar het voertuig van H.R., dat bij zijn broer stond. Onder druk belde H.R. zijn broer en liet hem het voertuig naar een andere locatie rijden. Hij kreeg daarna de kans om zijn advocaat in te schakelen, die adviseerde om het strafrechtelijk aan te pakken. Toen H.R. de man om zijn naam vroeg, weigerde deze antwoord te geven.
Na onderzoek wist de politie zowel de bestuurder van de pick-up als de bijrijder op te sporen en aan te houden. Het voertuig is in beslag genomen. Na overleg met het Openbaar Ministerie zijn de twee verdachten A,R (44) EN M,M (34) in verzekering gesteld.
Het onderzoek duurt voort………….
Man bedreigd en onder druk gezet om voertuig af te staan Korps Politie Suriname.
- Werknemersbond en Security Alliance liggen met elkaar overh…..
- Misvattingen rond het presidentskandidaatschap binnen de ND…..
- DA’91: ‘Onderwijs sleutel tot ontwikkeling Suriname’..
- Verontrustend en afkeurenswaardig: OPTSU-propagandist aange…..
- Kabinet Santokhi heeft financiële val gelegd voor volgende …..
- OBBS legt schoolvervoer per direct stil: Financiële problem…..
- Boosterstation duurzame oplossing voor waterdrukproblemen..
- Brunswijk waarschuwt electoraat voor verkoop van stemkaarte…..
- ABOP sluit samenwerking met geen enkele partij uit..
- RVI, rechtvaardige intentie vereist rechtsstatelijke verank…..
- Drukproces definitieve RR-stembiljetten gestart..
- Staatsolie boekt omzet van US$ 735 miljoen in boekjaar 2024..
- CAMOUFLAGEMARS..
- President geeft startsein verharden Gangaram Pandayweg..
- Ook vandaag wat verkoeling in de middag..
- Staatsolie draagt US$ 384 miljoen bij aan staatskas in 2024..
- OM: Verdachte ernstige milieuverontreiniging voorlopig vrij..
- Security Alliance vraagt ontslagvergunning aan voor 70 werk…..
- India voert luchtaanvallen uit op Pakistan: spanning tussen…..
- Verdachte in milieuverontreinigingszaak stuwmeer vrijgelate…..
- Santokhi ziet koloniale wortels in racisme, ongelijkheid en…..