Politiepost De Nieuwe Grond ontving op woensdag 7 mei 2025 een melding over een verdachte situatie in de omgeving van de Compa Indira Gandhiweg. De 23-jarige H.R. deed aangifte van bedreiging en oplichting.
Volgens H.R. werd hij gebeld door een onbekend nummer. De beller beweerde dat H.R. een pakket moest ophalen. Toen H.R. aangaf dat dit niet kon kloppen, overtuigde de persoon hem door informatie te geven over zijn oude werkplek, wat argwaan wekte.
H.R. besloot naar de buurt te rijden waar het zogenoemde pakket zich zou bevinden. Ter plaatse zag hij een zwarte pick-up. Een man in het voertuig draaide zijn raam omlaag en riep: “Stap nu in, anders loopt het niet goed af.” De man beweerde rechercheur te zijn die met nog een manspersoon was dat H.R. een koopovereenkomst tekende.
De verdachte vroeg herhaaldelijk naar het voertuig van H.R., dat bij zijn broer stond. Onder druk belde H.R. zijn broer en liet hem het voertuig naar een andere locatie rijden. Hij kreeg daarna de kans om zijn advocaat in te schakelen, die adviseerde om het strafrechtelijk aan te pakken. Toen H.R. de man om zijn naam vroeg, weigerde deze antwoord te geven.
Na onderzoek wist de politie zowel de bestuurder van de pick-up als de bijrijder op te sporen en aan te houden. Het voertuig is in beslag genomen. Na overleg met het Openbaar Ministerie zijn de twee verdachten A,R (44) EN M,M (34) in verzekering gesteld.
Het onderzoek duurt voort………….
Man bedreigd en onder druk gezet om voertuig af te staan Korps Politie Suriname.
- President Santokhi in dialoog tijdens driedaagse meet-and-g…..
- Dag van de Verpleging: Verplegenden verdienen meer dan onze…..
- VIDS-project ondersteunt strijd voor erkenning inheemse lan…..
- KPS rondt training ordedienstleden af..
- Tweesporen sport beleid..
- Trump haalt uit naar Democratische kritiek op Qatarees vlie…..
- Mathoera: “Eenheid van Suriname mag nooit op het spel worde…..
- Jongeman aangehouden na vermissing van minderjarig meisje..
- Schoolbroodpakket wordt uitgebreid van 117 naar 180 scholen..
- NPS distantieert zich van Stichting Bondru-campagne..
- Djelissa Bow gekroond tot Sa’Ndyuka Uma 2025: ‘ik heb er ge…..
- Spoedoverleg over beleidscrisis bij TCT: minister Ramsaran …..
- Training ordedienstleden KPS in afrondende fase..
- Staatsbegrafenis van oud-president Jules Wijdenbosch..
- Bekendmaking PURP Waterkant Mei 2025..
- Delany weigert in voorprogramma van Trey Songz te staan..
- ‘Wan Neti Gi Mama’ met Powl Ameerali..
- Paus Leo XIV roept op tot ‘geen oorlog meer’..
- SCVU-coach Dhanradj: ‘Winst op Koi Carper geeft vooruitgang…..
- Schoolbroodpakket breidt uit: dagelijks ontbijt voor ruim 2…..
- VLS hekelt uitsluiting bij verkiezingsdebat: “Geen sprake v…..