PARAMARIBO — Schapen opkopen en daarvoor niet (volledig) betalen. Dat is de reden dat de R.S. zaterdag door de politie van bureau Santo Boma in verzekering is gesteld. Twee personen deden afzonderlijk aangifte tegen de man, die ervan wordt beschuldigd hen op slinkse wijze te hebben benadeeld bij de verkoop van schapen.
Een van de aangevers verklaarde dat hij in december 2024 twee schapen te koop aanbood. Hij werd benaderd door R.S., die zich voordeed als geïnteresseerde koper. De verdachte betaalde een deel van het afgesproken bedrag en nam de dieren mee onder de toezegging het resterende bedrag later te betalen. Daarna hoorde de verkoper niets meer van hem.
Een tweede benadeelde deed in april 2025 aangifte met een soortgelijk verhaal. Ook hij bood schapen te koop aan — in dit geval vijftien stuks — en werd op dezelfde manier misleid. Beide verkopers eisen schadevergoeding en gaven aan dat, indien de verdachte het bedrag niet kan terugbetalen, zij willen dat hij strafrechtelijk wordt vervolgd. De zaak is in onderzoek.
- Plantagebesturen Para nemen zelf vuilophaal over na wekenla…..
- Jules Fernandes: ‘De Ouderkamer is een plek van hoop, steun…..
- GEDOGEN IS NIET GRATIS..
- Uitslag ressortraden vandaag bekend in vier districten..
- Verklaring BEP Marowijne over het bootongeluk Marowijnerivi…..
- Nog meer onweersbuien voorspeld..
- 27 Palestijnen die op noodhulp wachtten gedood, getuigen wi…..
- MAGDA DENISE (Maggie) NESLO-DORS (85) Amsterdam 31-5-2025..
- Val kabinet-Schoof zet Nederland op weg naar nieuwe verkiez…..
- Hesdy Pigot verduidelijkt deelname NPS aan toekomstige rege…..
- Ook lichamen vier vermiste opvarenden Marowijnerivier gebor…..
- Gewapende beroving in Paramaribo: Schoten gelost..
- Column: Regeringsformatie, de NPS en onze mensenrechten..
- Parmessar voorzitter eerste vergadering nieuwe DNA..
- Karin Refos: ‘Ik heb niet gesloopt!’..
- A20-kandidaat-minister vindt gesprekken met Simons hoopgeve…..
- Levens: ‘Etniciteit mag geen rol spelen’..
- Karin Refos: “Pertinente leugen dat ik sloop heb voor…..
- Regionaal seminar richt zich op veiligheid en milieu in Car…..
- Alle 7 lichamen bootongeval geborgen..
- Suriname gastheer Port State Control Seminar: ‘Schepen moge…..