De politie heeft een 35-jarige man aangehouden op verdenking van het drogeren van een 27-jarige vrouw. Het slachtoffer meldde zich op 11 maart bij de politie en deed aangifte tegen de verdachte, een voormalige collega.
Volgens de vrouw waren zij samen naar een winkel gegaan om drank te kopen. Terwijl zij in de auto bleef zitten, ging de man naar binnen en haalde een flesje voor haar. Later, toen ze thuis op het terras zaten, dronk ze uit het flesje dat hij voor haar had meegenomen.
Kort daarna begon ze zich duizelig te voelen, kreeg ze wazig zicht en verloor ze uiteindelijk haar bewustzijn. De volgende ochtend werd ze verward wakker, met rode plekken op haar lichaam en zonder herinnering aan wat er was gebeurd.
De politie startte op 12 maart direct een onderzoek en bekeek camerabeelden van de winkel. Op de beelden was te zien hoe de verdachte het flesje opende en er mogelijk iets in deed voordat hij terugkeerde naar de auto. Uit laboratoriumonderzoek bleek later dat de vrouw was gedrogeerd met een nog onbekende substantie.
Op 16 maart werd de verdachte opgeroepen voor verhoor, waarna het Openbaar Ministerie besloot hem op 17 maart in verzekering te stellen. De politie zet het onderzoek voort en onderzoekt of er mogelijk meer slachtoffers zijn.
- EU-leiders steunen defensie-uitbreiding en Zelensky..
- Man brengt 22-jarige vrouw om het leven, waarna hij de hand…..
- Nadere goedkeuringen en presentaties tijdens regeringsraads…..
- Minimumuurloon per april SRD 52,47..
- Cheng Koon Ching (m.b.a. Fung)..
- Naomi Eliza Robinson..
- Verdachte pleegt suïcide na moord op partner..
- Venezuela hekelt aanwezigheid van 28 buitenlandse schepen i…..
- Suriname in de schijnwerpers: Tragikomedie van deze week (1…..
- President Santokhi leest voor op O.S. Middenpad Kwatta..
- Van Dubai tot Singapore..
- Minister Amoksi garandeert veiligheid tijdens de verkiezing…..
- Benadeelde herkent gestolen bromfiets in bromfietszaak..
- EZ ondertekent convenant tussen ondernemers en het onderwij…..
- Nieuwe museumzaal geopend op Plantage Frederiksdorp..
- Diletta Doretti bekleedt nieuwe functie bij de Wereldbankgr…..
- Jongeren geïnformeerd over deelname aan IASP-programma..
- Politieke winst belangrijker dan sociale cohesie?..
- Dader moord op vrouw maakt einde aan zijn leven..
- Nickerie ontvangt schoolmeubilair en medische (hulp)goedere…..
- Leven Frits van Troon op witte doek..