De politie heeft een 35-jarige man aangehouden op verdenking van het drogeren van een 27-jarige vrouw. Het slachtoffer meldde zich op 11 maart bij de politie en deed aangifte tegen de verdachte, een voormalige collega.
Volgens de vrouw waren zij samen naar een winkel gegaan om drank te kopen. Terwijl zij in de auto bleef zitten, ging de man naar binnen en haalde een flesje voor haar. Later, toen ze thuis op het terras zaten, dronk ze uit het flesje dat hij voor haar had meegenomen.
Kort daarna begon ze zich duizelig te voelen, kreeg ze wazig zicht en verloor ze uiteindelijk haar bewustzijn. De volgende ochtend werd ze verward wakker, met rode plekken op haar lichaam en zonder herinnering aan wat er was gebeurd.
De politie startte op 12 maart direct een onderzoek en bekeek camerabeelden van de winkel. Op de beelden was te zien hoe de verdachte het flesje opende en er mogelijk iets in deed voordat hij terugkeerde naar de auto. Uit laboratoriumonderzoek bleek later dat de vrouw was gedrogeerd met een nog onbekende substantie.
Op 16 maart werd de verdachte opgeroepen voor verhoor, waarna het Openbaar Ministerie besloot hem op 17 maart in verzekering te stellen. De politie zet het onderzoek voort en onderzoekt of er mogelijk meer slachtoffers zijn.
- Duizenden Australiërs zonder stroom nu storm Alfred Queensl…..
- Man om het leven gebracht in Perica..
- ZULLEN DE VS RAMDIN STEUNEN VOOR OAS?..
- NOG MEER LAST-MINUTE BELOFTES..
- Notch met moeite langs Inter Wanica..
- VSB en UN Global Compact Caribbean verkennen samenwerking..
- Tareno-Ontwikkelingsplan overhandigd aan DNA..
- Ramadhin: “Alles gedaan om de zorg gezond te maken”..
- TELESUR ALS NV VERDER..
- Uitdagingen en kansen voor goed bestuur..
- Santokhi: kansen AI optimaal benutten..
- Santokhi: AI is de realiteit..
- Aanpak problemen ex-Jungle Commando en gebieden..
- Gemeenschap Sipaliwini overhandigt Tareno-Ontwikkelingsplan…..
- Situatie Weg naar Zee baart Naipal nog steeds zorgen..
- WEINIG VERANDERD BIJ CENTRALE BANK..
- GRONDENRECHTENVERRAAD..
- Bewolkte lucht met af en toe wat buien..
- Grassalco en Volksgezondheid tekenen overeenkomst..
- Trump overweegt strengere sancties tegen Rusland totdat vre…..
- Chayenne Vos (23) Paramaribo 5-3-2025..