De 22-jarige O.G. is op dinsdag 29 april aangehouden door leden van het Regio Bijstandsteam Paramaribo wegens betrokkenheid bij een incident waarbij sprake was van ongewenste aanraking en diefstal. De politie van Latour startte een onderzoek nadat de benadeelde aangifte had gedaan.
ADVERTENTIE
Volgens de voorlopige bevindingen bestuurde O.G. het voertuig waarin hij zich samen met andere verdachten bevond. Een van zijn metgezellen zou tijdens het incident een vrouw op haar bil hebben geslagen. Kort daarop probeerde een andere broer van de verdachte weg te rijden met de pick-up van de aangever.
De poging tot diefstal liep spaak toen het voertuig in de omgeving van GOw2 (Latour) klem werd gereden door de eigenaar en omstanders. Bij de diefstal zijn onder meer US$ 4200, SRD 54.000, een Surinaams rijbewijs, een identiteitskaart, bankpassen, een creditcard en een dokterskaart buitgemaakt.
Hoewel O.G. naar verluidt zelf geen fysieke handelingen heeft gepleegd, was hij als bestuurder actief betrokken bij het voorval. Na overleg met het Openbaar Ministerie is hij in verzekering gesteld.
De politie zet het onderzoek voort en sluit verdere aanhoudingen niet uit.
- PL stapt uit regering: Ramsaran en Somohardjo dienen ontsla…..
- PL stapt uit de regering; minister Ramsaran dient ontslag i…..
- Covid-19-pandemie: historie en analyse (6)..
- Dodelijk jachtincident in Casipora-gebied: 55-jarige man pe…..
- Rechtbank heeft VLS doelbewust gesaboteerd..
- ABOP eert de arbeider op Wrokoman Dey..
- SOVA: Advies over gefaseerde invoering NBW is genegeerd..
- Wegbarricade door bewoners van Baling Soela opgeheven..
- SWOS wil rechtvaardiger beleid voor Surinaamse werkenden..
- Samen strijden en verder bouwen aan een rechtvaardig Surina…..
- NDP op Dag van de Arbeid: strijd en hoop voor een betere to…..
- Jachtincident loopt fataal af in Casipora-gebied..
- Verwerking stembiljetten officieel gestart..
- Korps Politie Suriname feliciteert lichting 1 mei 1996..
- Dodelijk Jachtincident in Casipora-gebied..
- Medische Zending vraagt volle ondersteuning bij realiseren …..
- Inhoudelijke kijk op de peiling in plaats van daarover te f…..
- Nieuwe voorzitter en bestuursleden benoemd bij FVO..
- ‘Persrechter misleidt de samenleving – Rechtbank heeft VLS …..
- NDP: Strijd arbeidsvoorwaarden urgenter dan ooit..
- Verdachte milieuverontreiniging opgepakt na tip..