Man aangehouden na mishandeling en vernieling

De politie van Houttuin heeft op zondag 20 april 2025 een 39-jarige man, B.S., aangehouden na aangifte van mishandeling en vernieling, gedaan door zijn partner C.S. (40). Het incident vond plaats tijdens een ruzie onderweg naar huis, waarna B.S. zijn partner mishandelde en het huis verder vernielde.
Volgens de verklaring van C.S. ontstond er een woordenwisseling tussen haar en B.S., die resulteerde in slagen. Eenmaal thuis aangekomen begon B.S. glazen en borden te vernielen. Uit angst voor verdere escalatie zocht C.S. bescherming bij de buren.
Korte tijd later ontving C.S. een telefoontje van haar moeder, die haar meldde dat B.S. bij haar woning was verschenen en de ruiten van C.S.’ voertuig had ingeslagen. Alle ruiten van de auto waren kapot. De ruzie zou zijn ontstaan naar aanleiding van een bericht dat B.S. van een andere vrouw had ontvangen.
Na de melding schakelde C.S. de politie in, die de verdachte snel kon opsporen en aanhouden. De man is na overleg met het Openbaar Ministerie in verzekering gesteld.
Het onderzoek naar het incident gaat voort.