De politie van Albina heeft een 34-jarige man aangehouden op verdenking van ontvoering en seksueel contact met een minderjarig meisje van 15 jaar.
De zaak kwam aan het licht nadat de moeder van het meisje op dinsdag 27 mei aangifte deed bij het politiebureau van Albina. Volgens haar verklaring was haar dochter al ongeveer twee maanden van huis weggelopen en vermoedelijk gaan samenwonen met de volwassen verdachte in Moengo.
Het meisje zou dagelijks reizen naar Frans-Guyana om onderwijs te volgen, maar bleef herhaaldelijk zonder toestemming weg van huis. In eerdere gevallen wist de moeder, met ondersteuning van de Franse autoriteiten, haar dochter terug te halen. Ondanks meerdere waarschuwingen van de politie bleef de situatie zich herhalen.
Uit verklaringen van derden bleek dat het meisje mogelijk een relatie had met de man, die een warung exploiteert onder de markt van Albina. Dit leidde tot een gericht politieonderzoek, met als resultaat de aanhouding van de verdachte.
Na afstemming met het Openbaar Ministerie is de man in verzekering gesteld. Het onderzoek naar de zaak is in volle gang.
- Ramdin leidt woensdag zijn eerste Algemene Vergadering van …..
- Geen juridische mist: VP-functie en lidmaatschap DNA sluite…..
- Twee verdachten aangehouden ter zake beroving te Santigron..
- The Season Band naar Nederland: zomer, muziek en kaseko-vib…..
- Bouw nieuw hoofdbureau van Politie verloopt volgens plannin…..
- ABOP: Etnel was een sterke stem in DNA..
- Nationale Bloedbank krijgt forse donatie van Rotary Quota..
- Soni Claver Sanmoekmin..
- Standaardisatie, onderzoek en etikettering nodig voor expor…..
- Mobiliteit Defensie en Juspol wordt verder versterkt..
- ANDERMAAL..
- Man steekt ouderlijke woning in brand..
- Shaq.sr vaart andere koers in Nederland..
- VHP condoleert de NPS met overlijden van DNA-lid Patricia E…..
- VHP betuigt medeleven na overlijden parlementariër Patricia…..
- De stem van het volk!..
- Oude voet..
- Meer investering nodig in menselijk kapitaal bij Meteorolog…..
- Ashwin Adhin zorgt voor paniek op de valutamarkt..
- VHP betuigt medeleven aan NPS na overlijden van parlementar…..
- Suriname: ‘de tantes en ooms’ als voedingsbodem…..