De politie van Albina heeft een 34-jarige man aangehouden op verdenking van ontvoering en seksueel contact met een minderjarig meisje van 15 jaar.
De zaak kwam aan het licht nadat de moeder van het meisje op dinsdag 27 mei aangifte deed bij het politiebureau van Albina. Volgens haar verklaring was haar dochter al ongeveer twee maanden van huis weggelopen en vermoedelijk gaan samenwonen met de volwassen verdachte in Moengo.
Het meisje zou dagelijks reizen naar Frans-Guyana om onderwijs te volgen, maar bleef herhaaldelijk zonder toestemming weg van huis. In eerdere gevallen wist de moeder, met ondersteuning van de Franse autoriteiten, haar dochter terug te halen. Ondanks meerdere waarschuwingen van de politie bleef de situatie zich herhalen.
Uit verklaringen van derden bleek dat het meisje mogelijk een relatie had met de man, die een warung exploiteert onder de markt van Albina. Dit leidde tot een gericht politieonderzoek, met als resultaat de aanhouding van de verdachte.
Na afstemming met het Openbaar Ministerie is de man in verzekering gesteld. Het onderzoek naar de zaak is in volle gang.
- Kotzebue : ‘Zonder visie groeit Suriname de verkeerde kant …..
- 4 jaar cel voor Midema ontvoering van Rodney Cairo..
- VHP roept op tot rechtvaardigheid, eenheid en gedeelde toek…..
- Grondwetsartikelen bijten elkaar over huidge positie van vi…..
- Rechtbank Den Haag: 15 jaar cel voor doden van Rishi Parmes…..
- Politie lanceert online portaal voor verlenging en duplicaa…..
- KPS zet grote stap naar verder digitalisering met nieuwe po…..
- Ebu Jones zal kritisch blijven binnen eigen coalitie..
- Beide verdachten in zaak rond omstreden Kippie-project vrij…..
- Vrouwelijke ondernemers boeken snelle groei in Suriname ond…..
- Lim A Po: ‘Ik ben niet bang voor veel, maar wel voor bran…..
- Koorndijk: ‘Twee mogelijke locaties voor brugverbindingen o…..
- Koolstofkredieten: Suriname wacht, Guyana incasseert..
- Somohardjo wil namen nieuwe PL ministers nog niet prijsgeve…..
- President Santokhi: “Suriname zit sinds gisteren zonder vic…..
- Suriname eerste Amazoneland dat door WHO als malariavrij is…..
- Verkiezing president en vicepresident op zondag 6 juli om 1…..
- Zunder: Reparatieproces in Engeland bereikt historisch hoog…..
- Santokhi: ‘op dit moment hebben wij geen vicepresident’..
- Brunswijk: ‘Ik blijf vicepresident totdat er een andere is …..
- Protestbrief VHP-fractie aan voorzitter Nationale Assemblee..