De politie van Albina heeft een 34-jarige man aangehouden op verdenking van ontvoering en seksueel contact met een minderjarig meisje van 15 jaar.
De zaak kwam aan het licht nadat de moeder van het meisje op dinsdag 27 mei aangifte deed bij het politiebureau van Albina. Volgens haar verklaring was haar dochter al ongeveer twee maanden van huis weggelopen en vermoedelijk gaan samenwonen met de volwassen verdachte in Moengo.
Het meisje zou dagelijks reizen naar Frans-Guyana om onderwijs te volgen, maar bleef herhaaldelijk zonder toestemming weg van huis. In eerdere gevallen wist de moeder, met ondersteuning van de Franse autoriteiten, haar dochter terug te halen. Ondanks meerdere waarschuwingen van de politie bleef de situatie zich herhalen.
Uit verklaringen van derden bleek dat het meisje mogelijk een relatie had met de man, die een warung exploiteert onder de markt van Albina. Dit leidde tot een gericht politieonderzoek, met als resultaat de aanhouding van de verdachte.
Na afstemming met het Openbaar Ministerie is de man in verzekering gesteld. Het onderzoek naar de zaak is in volle gang.
- Wong Loi Sing bij nieuwe solo-expositie: ‘Ik oefen nog elke…..
- Ex-partner richt woede op moeder van kind..
- TotalEnergies en Suriname Energy Chamber versterken samenwe…..
- Suriname en Uruguay klaar voor nieuwe fase in offshore ener…..
- Gevaarlijke voorwerpen gevonden bij tassencontrole Mulo Wag…..
- Goerdat beroept zich op wettelijke onverenigbaarheid voor n…..
- SAO plaatst gezondheidsdag in teken 45-jarig jubileum en tr…..
- Awasa-dans en Surinaamse lekkernijen trekken publiek in Chi…..
- Gezondheidsdag, startsein viering 45 jaar SAO..
- Boldewijn verwacht dat nieuwe president in parlement wordt …..
- Mahonieboom DNA omgevallen..
- Fête de la Musique 2025 brengt meer dan 40 artiesten samen …..
- TotalEnergies en Surinaamse Energiekamer sluiten partnersch…..
- Minister Raghoebarsing zwijgt over koersstijging..
- Halve offshore gebied Suriname nu onder contract na deal me…..
- Raymond Alder aangehouden in Guyana voor cocaïnesmokkel..
- KPS: Onderzoek zaak Sunparklaan verloopt vlot..
- Buurtmanager Wageningen vindt gevaarlijke voorwerpen tijden…..
- Boldewijn: is Goerdat wel eerlijk en openhartig geweest naa…..
- Korpschef Isaacs: ‘Er is sprake van enige mate van verruwin…..
- Surinaams Rode Kruis viert 85 jaar hulpverlening en menseli…..