De politie van Albina heeft een 34-jarige man aangehouden op verdenking van ontvoering en seksueel contact met een minderjarig meisje van 15 jaar.
De zaak kwam aan het licht nadat de moeder van het meisje op dinsdag 27 mei aangifte deed bij het politiebureau van Albina. Volgens haar verklaring was haar dochter al ongeveer twee maanden van huis weggelopen en vermoedelijk gaan samenwonen met de volwassen verdachte in Moengo.
Het meisje zou dagelijks reizen naar Frans-Guyana om onderwijs te volgen, maar bleef herhaaldelijk zonder toestemming weg van huis. In eerdere gevallen wist de moeder, met ondersteuning van de Franse autoriteiten, haar dochter terug te halen. Ondanks meerdere waarschuwingen van de politie bleef de situatie zich herhalen.
Uit verklaringen van derden bleek dat het meisje mogelijk een relatie had met de man, die een warung exploiteert onder de markt van Albina. Dit leidde tot een gericht politieonderzoek, met als resultaat de aanhouding van de verdachte.
Na afstemming met het Openbaar Ministerie is de man in verzekering gesteld. Het onderzoek naar de zaak is in volle gang.
- Simons sluit VHP definitief uit: ‘Geen onderhandelingen mee…..
- ‘Armoedebestrijding moet gestructureerde aanpak krijg…..
- Braziliaanse bedrijven zien volop kansen in Surinaamse olie…..
- De democratie en haar randvoorwaarden: een fundament voor e…..
- Privébezittingen van Napoleon Bonaparte voor miljoenen onde…..
- Geen middelen voor opstart vervolgopleidingen IOL..
- Santokhi pleegt opnieuw woordbreuk en neemt tóch zitting in…..
- Louis Vismale viert 58ste verjaardag met oproep tot structu…..
- VES: Hervorming gezondheidszorg: Kans op echte verandering …..
- Dorpsgemeenschappen Bataliba-regio dreigen geïsoleerd te ra…..
- Man aangehouden in Albina voor ontvoering en seks met 15-ja…..
- Dasai bezoekt landenpaviljoens op Expo 2025 in Japan..
- Juridische status Production Sharing Contract: hybride mode…..
- Naast het minimumloon is ook de vaststelling van leefbaar l…..
- Dasai bezoekt landenpaviljoens op expo in Japan..
- Boete verhoogd voor niet overgedragen verkochte voertuigen …..
- VHP: Simons weigert dialoog en kiest voor polarisatie in Su…..
- Vandaag veel meer zon, regen neemt af..
- GenWise Conference 2025 verbindt vier generaties op de werk…..
- Poetin blijft weg van BRICS-top in Brazilië vanwege arresta…..
- Patricia Etnel (49) Paramaribo 22-6-2026..