Een 66-jarige man is woensdagmiddag om het leven gekomen bij een ernstig verkeersongeval aan de Flamingoweg in het district Nickerie. Het slachtoffer, geïdentificeerd als S.C., werd rond 14.30 uur zwaargewond aangetroffen na een aanrijding met een vrachtvoertuig.
Bij aankomst op de locatie trof de politie van Wageningen een schokkend tafereel aan. In een trens langs de weg lag het lichaam van het slachtoffer, deels bedolven onder het vrachtvoertuig. Slechts de hand van de man was zichtbaar. De brandweer moest worden ingeschakeld om het voertuig uit de trens te trekken en het slachtoffer te bevrijden.
Hoewel het slachtoffer nog tekenen van leven vertoonde, bezweek hij korte tijd later in het Pietronella Ziekenhuis aan zijn opgelopen verwondingen.
De politie heeft het betrokken vrachtvoertuig in beslag genomen voor technisch onderzoek. De exacte oorzaak van het ongeval is nog niet vastgesteld. De Verkeersunit van Nickerie doet verder onderzoek naar de omstandigheden van dit tragische verkeersincident.
- Burgers betalen 5 euro aan leges voor spoedaanvraag paspoor…..
- Plein aanvaardt verkiezing na intrekking door Patricia Etne…..
- Epilepsie nog onderbelicht in Suriname..
- De Siddering: Herinnering als Moreel Zintuig..
- Trio moet jachtgeweren onder bedreiging afstaan..
- “Dat is antisemitisch!””Jullie ogen liege…..
- Vier auto inbrekers aangehouden..
- AWJ tekent overeenkomst met vier veiligheidsbonden..
- DEZELFDE BRUNSWIJK ALS ALTIJD..
- Fragiel staakt-het-vuren tussen Iran en Israël kalmeert oli…..
- Tweede Miss Inheemse Suriname-verkiezing in startblokken..
- Dc Wongsodikromo: “Saramacca is klaar voor landbouwvraag va…..
- PL teleurgesteld dat Javaans Nieuwjaar geen nationale vrije…..
- Akkoord over lonen zorgpersoneel in Suriname..
- Suriname-Guyana Kamer van Koophandel maakt historisch debuu…..
- Uitvaart Patricia Etnel vrijdag..
- Breeveld: onder voorbehoud tekenen van regeerakkoord “chant…..
- Samen sterk voor het bos: Tropenbos Suriname investeert in …..
- Akkoord over secundaire voorzieningen voor veiligheidsdiens…..
- Karg en Lall luiden noodklok: illegale visserij zet sector …..
- Peneux: ‘Leerkrachten worden respectloos behandeld’..