PARAMARIBO — Bij De Nationale Assemblee is daarnet één van de mahoniebomen omgevallen. Een deel van de schutting liep daardoor schade op. Vooralsnog zijn er geen gewonden gemeld.
Volgens een ooggetuige klonk het gekraak bij het omvallen van de boom als vuurwerk. De vrouw zag twee jongens wegrennen. “Ik dacht eerst dat het schoten waren”, vertelt de ooggetuige, bij wie de schrik er duidelijk nog inzit. “Als die boom naar de andere kant was gevallen, was ik er niet meer of anders zwaargewond”, verzucht ze tegenover de Ware Tijd. De vrouw reed langs het DNA-gebouw toen de boom omviel.
Een jaar geleden was in de Heerenstraat een mahonieboom omgevallen. Die bleek te zijn aangetast door verrotting. In november 2024 viel er ook een mahonieboom, niet ver van het kabinet van de president, om. De oorzaak werd toen gezocht in het hevige onweer met rukwinden. Diezelfde dag was bij een rukwind het complete dak van het ministerie van Regionale Ontwikkeld losgerukt.
Pas nog zijn de mahoniebomen van de Heerenstraat aangepakt. Zaterdag en zondag werd de kruising Heeren- en Klipstenenstraat beide dagen steeds tussen acht uur ’s morgens en vijf uur ’s middags afgesloten voor verkeer, zodat er aan de bomen kon worden gewerkt.
De omgevallen mahonieboom bij het DNA-gebouw. [: DNA]
- Project ‘Developing Young Leaders’ versterkt Surinaamse jon…..
- Onaanvaardbare verrijking..
- Assembleevoorzitter Bee: “Het gaat niet om mij, het gaat om…..
- Infrastructuurprojecten Suriname centraal tijdens bezoek mi…..
- Centraal Hoofdstembureau stelt officiële verkiezingsuitslag…..
- Suriname ziet voorbeeld in India’s digitale arbeidsinfrastr…..
- AWJ: Geen sprake van vooruitbetaling 96.000 US dollar voor …..
- Natio hoopt op gunstige loting slotronde WK-kwalificatie..
- Geen overlevenden bij vliegtuigcrash Air India in Ahmedabad..
- ‘Weg naar de top begint niet op social media, maar op het p…..
- VES-voorzitter: Valutakoers ontspoort door politieke onzeke…..
- Suriname twee profbodybuilders rijker..
- Air India-toestel crasht, minstens 100 doden..
- Ook Suriname staat stil bij Werelddag tegen Kinderarbeid..
- Hassankhan: verkiezingsuitslag blijft ongewijzigd zonder co…..
- LIVO kroont zich tot kampioen op internationaal volleybalto…..
- Advocaten trekken verklaring deskundige in zaak drugsvliegt…..
- Valutakoersen stijgen: euro bereikt SRD 43,30 bij cambio’…..
- Yelyco brengt spanning helemaal terug in halve finale manne…..
- Passagiersvliegtuig stort neer bij Indiase stad Ahmedabad..
- Minister Dasai: “Klimaatverandering is onze grootste uitdag…..