door Steven Seedo
PARAMARIBO — Lyrics Colonel, die in België woont, heeft wederom een song opgenomen met Jayh, de Nederlandse zanger met Curaçaose en Marokkaanse roots. ‘Wine for Me’ is te vinden op alle online muziekplatformen.
De twee artiesten hebben al eerder samengewerkt. Ze brachten ‘Gek op jou’ en ‘More Than a Friend (to me)’ uit. Met ‘Gek of Jou’, die in 2011 uitkwam, scoorde het duo een hit in Suriname. “Het is heel professioneel werken met Jayh. Dat maakt dat die chemistry altijd werkt tussen ons als we muziek aan het maken zijn”, vertelt Colonel aan de Ware Tijd over hun jongste collab.
“De chemistry tussen ons werkt altijd als we muziek aan het maken zijn”
Gardel Tuart, zoals Colonel eigenlijk heet, tipt ‘Wine for me’ als een mogelijke zomerhit. Hij maakt die inschatting op basis van de vele streams van het nummer, vooral op Spotify.
Lyrics Colonel woont al langer dan acht jaar in België. Hij kijkt ernaar uit om weer een keer in zijn geboorteland op te treden. In Suriname scoorde hij een hit met ‘Grafsteen’. Van deze song heeft hij een remix versie uitgebracht met de Jamaicaanse artiest Turbulence. Colonels laatste hitsong ‘ABC’ dateert van maart 2021. Naast zanger en songwriter is Tuart producer en sound engineer.
- Bromfietser overlijdt bij aanrijding met personenauto..
- Lijk manspersoon aangetroffen in bushuisje te Zanderij..
- Nieuwe Braziliaanse ambassadeur overhandigt geloofsbrieven …..
- Regering neemt besluiten over brandende vraagstukken..
- Korpschef: ‘Uitspraken over agenten betrokken bij groepsver…..
- Nieuwe Braziliaanse ambassadeur presenteert geloofsbrieven …..
- Tien nieuwe boorputten voor de kust van Suriname in 2025-20…..
- Vijftien PO’s registreren zich bij CHS..
- Paneldiscussie over het doorbreken van machtsdynamieken voo…..
- Inflatie in 12 maanden tijd 9,8%..
- Carla Orsine Boldewijn..
- Johny Trimo Sontosoemarto..
- Economische Zaken handelt klachten samenleving af..
- Advocaat Raoul Lobo vraagt OM niet-ontvankelijk te verklare…..
- Wong A Kiem Hetty Helouise..
- Hetty Helouise Wong A Kiem..
- Rinia Polak..
- TotalEnergies ontvangt FPSO-romp voor Granmorgu-project..
- Regering bevestigt inzet voor woningbouw en volksgezondheid..
- Optreden Badderman in Melkweg cruciaal..
- Waterpeil in ons stuwmeer is nog steeds erg laag..