door Steven Seedo
PARAMARIBO — Lyrics Colonel, die in België woont, heeft wederom een song opgenomen met Jayh, de Nederlandse zanger met Curaçaose en Marokkaanse roots. ‘Wine for Me’ is te vinden op alle online muziekplatformen.
De twee artiesten hebben al eerder samengewerkt. Ze brachten ‘Gek op jou’ en ‘More Than a Friend (to me)’ uit. Met ‘Gek of Jou’, die in 2011 uitkwam, scoorde het duo een hit in Suriname. “Het is heel professioneel werken met Jayh. Dat maakt dat die chemistry altijd werkt tussen ons als we muziek aan het maken zijn”, vertelt Colonel aan de Ware Tijd over hun jongste collab.
“De chemistry tussen ons werkt altijd als we muziek aan het maken zijn”
Gardel Tuart, zoals Colonel eigenlijk heet, tipt ‘Wine for me’ als een mogelijke zomerhit. Hij maakt die inschatting op basis van de vele streams van het nummer, vooral op Spotify.
Lyrics Colonel woont al langer dan acht jaar in België. Hij kijkt ernaar uit om weer een keer in zijn geboorteland op te treden. In Suriname scoorde hij een hit met ‘Grafsteen’. Van deze song heeft hij een remix versie uitgebracht met de Jamaicaanse artiest Turbulence. Colonels laatste hitsong ‘ABC’ dateert van maart 2021. Naast zanger en songwriter is Tuart producer en sound engineer.
- Laurens Neede: ‘Deze president kan geen land besturen’..
- Opiniepeiling: NPS en A20 kunnen meest profiteren van nieuw…..
- Vicevoorzitterschap Krishnadath in bestuur Caribische Voetb…..
- Herstelwerkzaamheden dijk Weg naar Zee gestart..
- PVP gaat in hoger beroep tegen CHS en president..
- Landelijk trainingen met stakeholders voor implementatie on…..
- De Nieuwe Leeuw: ‘Volk moet rechtstreeks controle krijgen o…..
- Status Para Plantages ongewijzigd in nieuw Burgerlijk Wetbo…..
- Driedaagse conferentie over conventionele en traditionele g…..
- Van alles wat zon, wolken en regen..
- Regering ondertekent Nationaal Early Childhood Development …..
- Trump negeert gerechtelijk bevel: 238 leden van Venezolaans…..
- Orseline Adolfine Helouise Komproe-Loe (94) Amsterdam 11-3…..
- Xamara Olivia Sedoc (42) Amsterdam 12-3-2025..
- Venezolaanse PDVSA zet olieactiviteiten Chevron voort..
- ‘Bij het kiezen van kandidaten gaat men af op vertrouwen…..
- ECD-beleid moet kinderen betere kansen bieden en achterstan…..
- Column: Eindelijk uit de ivoren toren..
- Actie bij Esther Stichting: hulpbehoevenden in hulpeloze to…..
- Naasten doodgeschoten Aisi Bijlhout (20): ‘We kennen deze j…..
- Bisschop Choennie: “Gratis onderwijs is geen oplossing voor…..