Het ministerie van Landbouw, Veeteelt en Visserij heeft donderdag 3 april een eendaagse informatiesessie gehouden voor stichtingen die werken met mensen met een lichte beperking. Zo wordt de doelgroep behalve voorzien van nieuwe vaardigheden ook ondersteund in het opbouwen van zelfvertrouwen. De zelfredzaamheid zal worden vergroot en mede hierdoor kunnen mensen met een lichte beperking bijdragen aan de ontwikkeling binnen de gemeenschap, aldus Roshni Poeran, afdelingshoofd Landbouw, Educatie en Voorlichting bij LVV.
Bianca Graskamp, voorzitter van het Platform Integrale Samenwerking van Organisaties voor mensen met een Speciale hulpvraag (ISOS), juicht het initiatief toe.
Graskamp zit ook achter de gebarentaaltraining die de afdeling Zorgvervoer van NVB volgt. Een deelnemer van de LVV-sessie, Romene Asaiti van Centrum Matoekoe Lelydorp, zegt veel eruit gehaald te hebben. Ze kijkt uit naar meer van dit soort initiatieven van het ministerie.
Tot zover het verslag over de eendaagse infosessie van het ministerie van Landbouw Veeteelt en Visserij voor stichtingen die werken met mensen met een lichte beperking.
- Trio ingesloten na drugsinvallen..
- Naam Edward Belfort blijft op kandidatenlijst NDP ondanks o…..
- Grote kans op onweersbuien..
- 90 politie-ambtenaren ronden RBT-training af..
- Pleegmoeder zou kind hebben geruild voor aap..
- Frank Henry Colli (76) Paramaribo Suriname 5-4-2025..
- Erna Beatrice Sandvliet (79) Amsterdam 1-4-2025..
- Erna Beatrice Sandvliet (79) Amsterdam 1-4-2025..
- VS gaat door met 104% tarieven op China..
- Onderwijs- en Beroepenbeurs geeft studenten meer inzicht ov…..
- Wanvertoning: Telesur geeft basketbalwedstrijd tegen Hurric…..
- Jogi ziet dat VHP ondanks kritiek op coalitie 26 zetels beh…..
- Column: Maakt de gelegenheid de dief … of?..
- Uittreksels en nationaliteitsverklaringen nu online beschik…..
- Politieke partijen bundelen zich tegen misstanden verkiezin…..
- Simons belooft eerlijk en hard werken bij regeringsverantwo…..
- Ravenberg over juridische aantijgingen: ‘Het gaat hier om b…..
- Zo’n 1.650 verdachten opgepakt in eerste drie maanden 202…..
- Eigenaar van gestolen Durotank ziet zijn watertank terug te…..
- Bij diverse invallen heeft de politie afgelopen weekend aan…..
- Politieke partijen eisen vertrek van CHS-ondervoorzitter We…..