Vandaag is op het Kabinet van de President een Spoed Luchtvaartcongres gehouden over de problemen binnen de sector. President Jennifer Simons zegt dat er een paar urgente vraagstukken zijn, zoals de problemen van de Surinaamse Luchtvaart Maatschappij (SLM) en de blacklisting van CASAS. In Suriname geregistreerde vliegtuigen mogen niet boven Europees luchtruim vliegen.
Simons zegt veel meer informatie gehad te hebben over de stand van zaken in de luchtvaartsector. De sector, bestaande uit private- en overheidsdiensten, moeten nu met elkaar aan tafel. Uiterlijk vrijdag moet een presentatie gehouden worden met de eerste oplossingsmodellen.
Er is nog geen fundamentele oplossing voor de SLM. De president zegt wel dat het bedrijf moet blijven vliegen. De structurele maatregelen nodig om het bedrijf te behouden moeten over enkele maanden een feit zijn.
- Staatsschuld ook voor nieuwe regering een last..
- Suriname hoeft zich geen zorgen te maken over visa-restrict…..
- VHP-fractie eist naleving 24-uursregel bij DNA-vergaderinge…(Star)
- Grotendeels zonnig en helder weer(Star)
- Simons: SRD 1,3 miljard tekort; geen nieuw beleid in begrot…(Star)
- President Simons: tekort staatsbegroting 2025 Suriname loop…..
- Ambassadeur Santarosa: “Meer Portugeessprekende Surinamers …..
- Voorzitter Politiebond: “Politiek moet zich niet bemoeien m…..
- Ramautarsing uit zorgen over nieuwe regering(West)
- Reactie op uitspraken oud-minister Ramadhin: transparante c…(West)
- Afsluiting medische missie Amistad 2025: ‘Jullie zijn diplo…Redactie
- Veroordeelde Pikin Saron-strafzaak beklaagt zich over peste…Redactie
- Ketura Margaret en Charise Fränkel bijten spits af in eerst…Redactie