De verwachtte loonsverhoging en koopkrachtversterking voor het personeel van de Anton de Kom Universiteit van Suriname, wordt naar alle waarschijnlijkheid pas eind februari uitbetaald. Dat heeft Shanti Venitiaan, de voorzitter van het Bestuur van de Universiteit (BvU) onze nieuwsdienst meegedeeld. Dat zou zij van de minister van Onderwijs, Wetenschap en Cultuur (MinOWC) vernomen hebben.
De subsidie aan de universiteit is niet toereikend om salarissen te betalen. Dat is het gevolgd van de loonsverhogingen. Vanmorgen om 8:00 uur verzamelden medewerkers van de Anton de Kom Universiteit (AdekUS) zich bij de ingang van het complex.
Het personeel heeft de verwachtte loonsverhoging en koopkrachtversterking, niet uitbetaald gekregen. Aangezien het BvU afhankelijk is van MinOWC en Financiën & Planning voor de uitbetaling, kan het in deze niets betekenen voor de vakbond. Het werk is neergelegd.
- SURINAME HEEFT GROEIPOTENTIE DANKZIJ OLIE & GAS..
- WELKE HOOP IS ER VOOR BIZA?..
- Minister ROS praat met Bond ABP ROS..
- Bedrijfsleven en EAS bespreken de toekomst van de energiese…..
- Serie-inbreker gearresteerd: verdachte vast na meerdere die…..
- Nieuwe politieke cultuur..
- Regering schendt betalingsafspraken met CBvS..
- ILO en VSB evalueren Decent Work Country Programme..
- DE STEMBUS VRAAGT NIET OM BEWIJS..
- AFTOCHT..
- SURGE-programma versterkt productiecapaciteit fruitverwerki…..
- Regio West vergroot slagkracht met ME-groep..
- Vrijheidsstrijder Boni krijgt eigen zaal in Suriname Museum..
- The Woman Next Door stimuleert samenwerking en communicatie…..
- BEP en Franse ambassdeur bespreken gezamenlijke uitdagingen..
- Instituut voor Marron- en Inheemse Studies voorgesteld voor…..
- Jaarlijks bijkans 30 nieuwe lepragevallen in Suriname..
- Ook op deze zondag veel regen..
- ‘Trump fel in telefoongesprek met Deense premier over Groen…..
- Korpschef sluit ME-training in regio west af met speedmars..
- Mildred Magdalena Isselt Dankoor (81) Haarlem – Neder…..