door Wilfred Leeuwin
PARAMARIBO — Nabij het dorp Apoera in het westen van Suriname heeft de politie vier lijken aangetroffen. Afgelopen vrijdag melde de politie reeds de ontdekking van de twee eerste lijken. Zondag werden er nog twee aangetroffen. Korpschef Bryan Isaacs die Starnieuws en de Ware Tijd hierover informeert, zegt dat in de omgeving ook een deel van de boeg van een houten vaartuig is aangetroffen. Het gaat mogelijk om een ongeluk te water.
Vanwege de staat waarin de lijken verkeren is het niet mogelijk hun identiteit zo snel vast te stellen. Het vermoeden bestaat wel dat het om vreemdelingen gaat. De Korpschef zegt dat de politie deze kwestie tot de boden zal uitzoeken.
“Onder de personen die zijn aangehouden bevinden zich geen Surinamers”
Drugs
Isaacs zegt door de Guyanese Anti Narcotica brigade (Canu) te zijn geinformeerd dat in het Guyanees grensdorpje met Suriname, er een inval is gedaan. Daarbij is een grote partij drugs in beslag genomen en enkele personen gearresteerd. De drugs werd aangetroffen in twee woningen te Orealla.
Een van de aangehouden personen is de lokale ondernemer, Mark Edwards. Onder de personen die zijn aangehouden bevinden zich geen Surinamers. “Ik ben door CANO, met wie er een heel goede samenwerking hebben geinformeerd”, zegt Isaacs. Ook daar wordt een diepgaand onderzoek gepleegd door de lokale politie.
- OKB belegt interactieve training voor haar ressorts-coördin…..
- OW: ‘Weg naar Zee officieel rampgebied’..
- Tippelen..
- OBS-actiegroep: “Regering wil vermoedelijk NVB opdoeken…..
- Ramdin: NDP-regering koos voor bilaterale oplossing grensge…..
- SOLDAATJE SPELEN..
- IDA-project helpt Suriname beschermen bij natuurrampen..
- Surinaamse politieke genderongelijkheid bron van bezorgdhei…..
- SHATA tekent MoU ‘s met ASFA, AmCHAM en Stichting Owru Yari…..
- ‘Track record NPS toont kunnen aan’, zegt voorzitter Ruslan…..
- OW: Weg naar Zee tot rampgebied verklaren..
- Apoera, Washabo, Section en VIDS procederen tegen de Staat …..
- VHP en ABOP azen op ministerie van Grondbeleid..
- Amateurisme en/of naïviteit?: Voorzitter commissie Ontwikke…..
- De maat is vol: Apoera, Washabo, Section en VIDS procederen…..
- Suriname en Zuid-Amerikaanse landen werken samen aan behoud…..
- Wie is de zijspanpartij van VHP en van NDP?..
- Japan kampt met ergste bosbrand in decennia..
- Medewerkers Telesur en Diakonessenhuis doorlopen SAO-traini…..
- KPS moet vaste communicatiestrategie volgen bij instroompro…..
- Volksgezondheid op Wereld Obesitas Dag: 50 procent Surinaam…..