PARAMARIBO — Een lid van het Arrestatieteam van het Korps Politie Suriname (KPS) heeft een award van de korpsleiding ontvangen “als blijk van waardering voor zijn uitstekende prestaties tijdens een internationale training in Abu Dhabi, Verenigde Arabische Emiraten”, meldt het KPS op zijn website.
De wetsdienaar zat van september 2024 tot en met februari dit jaar in het Midden-Oosten en werd woensdag gehuldigd. Het KPS onderstreept met deze erkenning het belang van persoonlijke groei, internationale samenwerking en het stimuleren van talent binnen de organisatie.
“Suriname kan op tactisch gebied goed mee, maar op technologisch vlak valt er nog veel te winnen”Lid Arrestatieteam
De politieagent merkte tijdens de ceremonie op dat Suriname op tactisch gebied goed meekan op internationaal niveau, maar dat er op technologisch vlak nog veel te winnen valt. Hij benadrukte het belang van kennisdeling en leiderschap, vooral onder de jongeren. De politieman hoopt met zijn ervaring zowel anderen binnen als buiten het korps te inspireren.
De AT’er participeerde in de zogenoemde Exchange Training, waaraan in totaal 77 cursisten uit 23 landen meededen. De Surinamer behaalde tijdens het examen, dat werd gehouden als afsluiting van het programma, de vijfde plaats. “Daarmee heeft hij Suriname op indrukwekkende wijze vertegenwoordigd”, zwaait het KPS hem lof toe.
- WAPENS IN KINDERHANDEN, EEN GENERATIE IN ERNSTIG VERVAL..
- Ruimtes STVS overhoop gehaald bij inbraak; niets meegenomen..
- Hypocriet..
- Pakistan nomineert Trump voor Nobelprijs voor Vrede 2026..
- Witgelakte Toyota Platz volledig uitgebrand in Paramaribo: …..
- Arbeid als motor van onze ontwikkeling..
- Man steelt winnende Suribet-coupon van SRD 70.000 uit sport…..
- KPS: ‘Er wordt hard gewerkt aan indamming verhardende crimi…..
- Regulering moet nu..
- Ziekte houdt Santokhi weg van Boeroe-herdenking in Saramacc…..
- NASNOEPEN..
- Luchtballoncrash in Brazilië eist minstens acht levens..
- Monumenten dreigen binnen 25 jaar te verdwijnen zonder dire…..
- Collectieve waanzin: Waarom Suriname haar psychosociale rea…..
- Parmessar: Regering-Santokhi laat financiële uitdagingen ac…..
- Volksgezondheid: ‘Geen verhoogd risico hersenvliesontstekin…..
- Suriname in de gevarenzone: waarom we onze economie digitaa…..
- DE BRANDWEER HELPEN?..
- SLM BLIJFT GEGIJZELD DOOR POLITIEK..
- De Wil van het Lot..
- Vaardigheden ME’ers aangescherpt tijdens training..