PARAMARIBO — Een lid van het Arrestatieteam van het Korps Politie Suriname (KPS) heeft een award van de korpsleiding ontvangen “als blijk van waardering voor zijn uitstekende prestaties tijdens een internationale training in Abu Dhabi, Verenigde Arabische Emiraten”, meldt het KPS op zijn website.
De wetsdienaar zat van september 2024 tot en met februari dit jaar in het Midden-Oosten en werd woensdag gehuldigd. Het KPS onderstreept met deze erkenning het belang van persoonlijke groei, internationale samenwerking en het stimuleren van talent binnen de organisatie.
“Suriname kan op tactisch gebied goed mee, maar op technologisch vlak valt er nog veel te winnen”Lid Arrestatieteam
De politieagent merkte tijdens de ceremonie op dat Suriname op tactisch gebied goed meekan op internationaal niveau, maar dat er op technologisch vlak nog veel te winnen valt. Hij benadrukte het belang van kennisdeling en leiderschap, vooral onder de jongeren. De politieman hoopt met zijn ervaring zowel anderen binnen als buiten het korps te inspireren.
De AT’er participeerde in de zogenoemde Exchange Training, waaraan in totaal 77 cursisten uit 23 landen meededen. De Surinamer behaalde tijdens het examen, dat werd gehouden als afsluiting van het programma, de vijfde plaats. “Daarmee heeft hij Suriname op indrukwekkende wijze vertegenwoordigd”, zwaait het KPS hem lof toe.
- Brute roofoverval Carolinakreek: slachtoffer mishandeld..
- Adhin: De burger verwacht geen theater, maar waarachtige ve…..
- DNA-voorzitter Adhin: “ons volk heeft oplossing nodig, geen…..
- In verkrachtingszaak: Advocaat Algoe pleit voor vrijspraak …..
- Adhin wil daadkrachtig parlement: “Elke leiding drukte haar…..
- VHP geeft strijd om presidentschap nog niet op..
- Column: Borrelpraat no. 878..
- Santokhi en Simons benadrukken rust en samenwerking in demo…..
- Marica en Noughiënt bepalend in eerste finalewinst De Arend…..
- Open dagen IOL moeten tekort aan leerkrachten helpen opvang…..
- President Santokhi spreekt met NDP-voorzitter over vreedzam…..
- Taxichauffeur verdacht van verkrachten klant: ‘Waarom doe j…..
- Santokhi en Simons voeren overleg over democratische transi…..
- Santokhi spreekt Simons op kabinet: soepele transitie beloo…..
- Auteur Misiekaba wil kinderen inspireren met levenslessen u…..
- INCROWD..
- KOTI WAN KETI..
- Man beschoten bij gewapende goudroof in Brokopondo..
- Moeder trots op dochter Tyairah na winnen Misi Keti Koti 20…..
- Potentiële uitbraak van infectieziekten in Rahemal & om…..
- Gajadien: “Toetreding Brunswijk tot DNA betekent einde vice…..