De leiding van het Korps Politie Suriname (KPS) heeft op woensdag 9 juli 2025 een lid van het Arrestatie Team (A.T.) in de bloemen gezet, als blijk van waardering voor zijn uitstekende prestatie tijdens een internationale training in Abu Dhabi, Verenigde Arabische Emiraten.
De politieman nam van september 2024 tot februari 2025 deel aan een zogenoemde Exchange Training, waar 77 deelnemers uit 23 verschillende landen aan mee hebben gedaan. Na afronding van het programma werd er een examen afgenomen. Tot trots van Suriname heeft de A.T.’er de 5e plaats behaald, waarmee hij Suriname op indrukwekkende wijze heeft vertegenwoordigd.
In zijn terugblik gaf de politieman aan dat Suriname op tactisch gebied goed meekomt op internationaal niveau, maar dat er op technologische vlak nog veel te winnen valt. Hij benadrukte het belang van kennisdeling en leiderschap, vooral onder de jongeren en hoopt met zijn ervaring zowel anderen binnen als buiten het korps te inspireren.
Het KPS onderstreept met deze erkenning het belang van persoonlijke groei, internationale samenwerking en het stimuleren van talent binnen de organisatie.
Lid Arrestatie Team geëerd na succesvolle training in Abu Dhabi Korps Politie Suriname.
- Kabinet-Simons: een reële belofte of status quo?..
- Trump geland op Schiphol, onderweg in ‘The Beast’ naar dine…..
- IOL-directeur: “Wekelijks diploma’s valideren voor vertrekk…..
- Suriname ondertekent toetreding tot OIC Labour Centre..
- Chan in de cel?..
- Trump herbevestigt wapenstilstand tussen Iran en Israël..
- Ministerie AWJ en bonden sluiten akkoord over betere arbeid…..
- Behoud gebouwd erfgoed..
- Coalitie was vooraf op de hoogte van Brunswijks voorbehoud …..
- OKB verklaart verkiezingsuitslag 2025 bindend..
- KPS houdt persconferentie over aanpak criminaliteit..
- Paniek aan de Goede Verwachtingweg na schietpartij uit rijd…..
- Suriname schittert op National Day Expo 2025 Osaka..
- Elias hamert op brede maatschappelijke discussie over olies…..
- Reactie op: Nieuwe parlementaire zittingsperiode start op 3…..
- Natio is klaar voor het WK – nu de FIFA nog..
- Digitale ID wordt verplicht gesteld bij overheidsdiensten..
- Suriname in de schijnwerpers op ‘Caribbean Experience 2025’…..
- Drones richten schade aan op Iraakse militaire bases..
- Chan Choenni bundelt 150 jaar Hindostaanse geschiedenis in …..
- Nieuwe raketaanval vanuit Iran ondanks wapenstilstand: Isra…..