Op dinsdag 11 februari 2025 is de lichting 2020 bevorderd tot Penitentiaire Ambtenaar 3e–klasse. De bevordering vond plaats in de Centrale Penitentiaire Inrichting te Santo Boma. Het zijn 140 manschappen die bevorderd zijn geworden te midden van de Korpsleiding en familie.
De voorzitter van de Bond Penitentiaire Ambtenaren Suriname (BPAS), Gideon Wielingen, gaf aan: “Eindelijk, maar ik sta hier met een half tevreden hart.” Verder moedigde hij de groep aan om hun naam, naast die van het korps, hoog te houden. “Jouw bevordering ligt niet in handen van anderen, maar bij jezelf.” Dominee Michael Persaud zegende de groep in voor hun nieuwe verantwoordelijkheid. Vervolgens werd de groep toegesproken door het Korpshoofd van het Korps Penitentiaire Ambtenaren (KPA), Joyce Pané-Alfaisi. “De vernieuwde regelgeving biedt u ontwikkelingsmogelijkheden binnen het korps, zoals versterking op verschillende niveaus, waaronder management en educatie.” Ze benadrukte dat ze zich moesten blijven scholen en hun werk naar behoren moesten blijven doen.
Ze gaf aan dat ze de goede voorbeelden moesten volgen en zich niet moesten laten afleiden door hand- en spandiensten. Ook waarschuwde ze dat er onmiddellijk maatregelen getroffen zouden worden als ze zich niet aan de richtlijnen hielden. Tot slot wenste ze hen veel succes en zegen in hun carrière. Na de toespraak van het korpshoofd werden de epauletten opgezet en konden de kersverse Penitentiaire Ambtenaren 3e klasse hun felicitaties in ontvangst nemen. Dit was de tweede bevordering van dit jaar, na de eerdere bevorderingen van de hoofdofficieren en Opper Penitentiaire Ambtenaren.
- SWM 93 jaar: ‘Uitdagingen omzetten in kansen’ (2/slot)..
- Suriname ontvangt LatinFinance’s 2024 Award..
- President van Panama hekelt Amerikaanse ‘leugens̵…..
- Onvrede onder zorgmedewerkers: Financiële afspraken opnieuw…..
- Wilgo M. Pengel: Een pionier in multimedia en cultuurpromot…..
- Suriname houdt vast aan standpunt om geen visvergunningen t…..
- Hypocrisie NDP..
- Markoesateelt weer opgepakt door de regering..
- VHP niet principieel tegen samenwerking met specifieke part…..
- NAS versterkt culturele samenwerking met India..
- Surinaamse bedrijven hebben nieuwe mindset nodig om zaken t…..
- Stabiele internetverbinding voor scholen Lelydorp..
- Ideaal leiderschap; behoeften van een samenleving..
- Onthulling ‘Lezend Kind’ op Samuel Glocklerschool in Commew…..
- President Ali: “Suriname op drempel van transformatie, maar…..
- Afreximbank bereid investeren in Suriname aan te moedigen..
- Dienst Watervoorziening kampt met vervuilde waterinstallati…..
- VN-chef waarschuwt Trump voor etnische zuiveringen in Gaza..
- Procureur-generaal bezoekt Apoera..
- Vicepresident Brunswijk en minister Ramdin beloven medewerk…..
- KPS kampt weer met brandstoftekort..